Příspěvky uživatele - Alexxa

Cerv v kvetinaci rajcat, 5.8.2022 Obsahuje fotku
Hezky dobry den, nasla jsem na povrchu kvetinace s rajcetem cerva, pri zahrabani v kvetinaci byly dalsi jen tesne pod povrchem, hloub ne. V jinem kvetinaci to neni. Nevite co je to zac?? Obavam se, aby nezlikvidoval rajcata. Dekuji za... celý příspěvek >
Chybi okurce dusik?, 4.8.2022
Pro 189.108 neverim, prt jsou tam smajlici😉🙊🙈
Chybi okurce dusik?, 4.8.2022
Dekuji, mr.ky jedny🤣🤣, rostina mela byt vuci sviluskam odolna🙈. Nicim to strikat nebudu, pestuji bez chemie. 
Chybi okurce dusik?, 4.8.2022 Obsahuje fotku
Hezky dobry den, prosim o radu. Pestuju hadovku(koupenou v zahradnictvi, upravena proti chorobam😉) v kvetinaci, mela uz dost okurek, občas pohnojim granul. slepicakama. Nyni ma takovou strukturu listu(jinak mivala normalne zelene). chybi... celý příspěvek >
Hnojik - mate zkušenosti, 14.7.2022
Hezký dobrý den, prosím mate někdo zkušenosti s hnojikem? jako hnojivem a odpuzovačem škudcu? Funguji svlečky na škudce? Děkuji za info.
Zkroucene listy rajcat, 11.7.2022 Obsahuje fotku
Pro pana Milana HP: Dobry den pane Milane, mel jste pravdu, zastinila jsem kontejnery, nyni se ochladilo a postizena rajcata maji vrsky uplne normalni. Dekuji vam 😉👍🏻 P.s nic jineho jsem nedelala, tak velka rajcata se... celý příspěvek >
Zkroucene listy rajcat, 19.6.2022
Dekuju vam, udelam to dle bodu 3  a uz nebudu otravovat a " mucit vas temi rajcaty..." jak pise host 9.142 dekuju za radu a pomoc😉👍🏻
Zkroucene listy rajcat, 19.6.2022
No mozna s tim zemedelcem budete mit pravdu, ptz ten opravdu pole strika 
Zkroucene listy rajcat, 19.6.2022
Ano presne jak pisete,  postrikovac byl vymyt. 👍🏻
Zkroucene listy rajcat, 19.6.2022
Postrik byl provaden vecer a ve stinu.Rajcata jsou na jihovychod, kazdopadne i kdyby je to spalilo, tak to by byka asi dobra zprava, ptz by obrazily
Zkroucene listy rajcat, 19.6.2022
Znovu opakuji, postrikovac byl novy. Ovocne stromy nemame(loni jsme teprve zaseli travnik) jednou jedinkrat pohnojili Travinem. Jinak nikdy zadna chemie. Bofix jsme nikdy nepouzili. Dekuji
Zkroucene listy rajcat, 19.6.2022
To neni mozne, bylo to v posypovem voziku, jedine by hnojivo muselo preletet strechu 🙊🙈
Zkroucene listy rajcat, 19.6.2022
Waltre moc dekuji, tj pozitivni zprava 😉👍🏻
Zkroucene listy rajcat, 18.6.2022
Dekuji vam za radu. Zitra zajedu koupit a vecer postrikam.
Zkroucene listy rajcat, 18.6.2022
Prave se mi ten herbicid take nezda, kdyz jsou rajcata tak velka s velkymi plody. Ja vim, ze to zbytecne hrotim, nejak jsem tomu zahradniceni propadla a hrozne me to bavi. Prt me takovy nezdar velmi trapi🙈
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika