Příspěvky uživatele - Axe

Ostrovy odumretej trávy, 25.10.2021
ďakujem za tip, bolo to asi ono, postriekal som to Askon-om a trávnik sa pekne obnovil. Nie je ešte v 100% kondícii, ale zlepšenie je naprosto jasne viditeľné. Niekde som zachytil, že pri odstraňovaní plesne z trávnika je dobré ešte preventívne... celý příspěvek >
Ostrovy odumretej trávy, 15.9.2021 Obsahuje fotku
Dobrý deň prosím o radu, čo môže byť príčinou vytvárania ostrovčekov odumretej (asi) trávy v trávniku (viď foto). Prvé sa začali objavovať na jar, v jednom kúte trávnika vo veľkej miere, súvisle, na iných plochách len miestami. Myslel som si,... celý příspěvek >
Vhodný letný opeľovač k odrode Erika, 22.2.2019
Ďakujem za všetky reakcie. Záhrada je na dedine, ale v novopostavenej štrvti. Avšak hneď vedľajšia suseda má vysadenú hrušku, len mi nevedela povedať, aká je to odroda. Takže na základe reakcie p.Hlavatého nebudem nič riešiť - jedna... celý příspěvek >
Vhodný letný opeľovač k odrode Erika, 21.2.2019
Dobrý deň prosím o radu pri hľadaní vhodnej kombinácie k hruške Erika. Mám záujem o letnú hrušku, našiel som však len zoznam opeľovačov Eriky na wiki a tam sú uvedené len zimné odrody. našiel som však na internete 2 letné odrody, pre ktoré je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika