Příspěvky uživatele - postcd

Mini čerpadlo - pro kapkovou závlahu asi 15 květináčů?, 16.5.2020
děkuji, toto vypadá jako lepší/jednodušší řešení. Nevýhodou může být nutnost vodu do tohoto sudu přečerpávat a možná i navíc přečerpávanou vodu filtrovat aby se zabránilo ucpání kapkovačů. Za druhé mít sud dostatečně vysoko - pokud by byly kapkovače... celý příspěvek >
Mini čerpadlo - pro kapkovou závlahu asi 15 květináčů?, 4.8.2019
Už jsem to vyřešil takto, ve zkratce: - klasické velké ponorné čerpadlo - tlustá 1" hadice desetimetrová, na konci hadice záslepka - spojka/šroubení pro propojení čerpadla s hadicí - navrtat hadici - zásobníky na vodu zakrýt záclonou a na... celý příspěvek >
Mini čerpadlo - pro kapkovou závlahu asi 15 květináčů?, 11.6.2019
Vodovod by možná šel, ale nevím jestli to má cenu cenově a pracně tam natahovat jen kvůli cca 2 týdnům zalévání kdy nejsme doma. Zaujalo mě ponorné čerpadlo Barwig Typ 04 (12V, 10l/min.) a Esotec Rimini 101750 6V - 9V (3l/min.) mají vyústění... celý příspěvek >
Mini čerpadlo - pro kapkovou závlahu asi 15 květináčů?, 3.6.2019
Dobrý den, venku na slunci máme 3xvanu s vodou a vedle toho 15 větších květináčů s rajskými a paprikami. Až budou vedra a dovolená tak bych potřeboval nějak vyřešit závlahu. Vany jsou ve stejné výšce jako květináče, tedy bez spádu. Zvednutí vany... celý příspěvek >
Kompostování ovoce a listí na zahradě = množení škůdců/nemocí?, 26.9.2018
Dobrý den, když na vsi nebyly kontejnery na organický odpad (ty hnědé), tak se kompostovalo na zahradě. Teď ale lidi dávají třeba trávu nebo nepotřebné (nahnilé) ovoce a někdy i listí do těchto kontejnerů. Mě to přijde škoda odvážet ty živiny pryč a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika