Příspěvky uživatele - zdenur

Bujný růst ořešáku, 3.8.2021
Mám několik let starý ořešák odrůdy Mars poblíž hnojiště. Nevím, jestli je to tím, ale strašně žene. První rok jsem ho stříhnul na dva pupeny, ale roste takovým způsobem, že se samotné větve nemůžou unést. Před nedávnem se mi ohnul terminál a když... celý příspěvek >
Jaké hnojivo k rybízu?, 25.10.2019
Mně vrtalo hlavou, jestli se do toho pouštět, tak díky všem, co mě k tomu nakopli. Přes víkend to ještě překopu.
Jaké hnojivo k rybízu?, 25.10.2019
Prosto, řez mám v plánu. V zahradnictví pravili po výsadbě i z jara.
Jaké hnojivo k rybízu?, 25.10.2019
No to mě nenapadlo, to mi z toho prostě nějak vyšlo až v pozdější fázi. Uvědomil jsem si to až v pozdější fázi, když jsem začal sadit. Teď mi to akorát hlodá v hlavě, jestli to ještě nějak upravovat. Zkusím s tím ještě něco vymyslet. Ta fotka... celý příspěvek >
Jaké hnojivo k rybízu?, 24.10.2019 Obsahuje fotku
S dovolením se připojím k dotazu. Sázím dva pásy sazenic rybízu. 17 červených a 16 černých. Půda by měla být jakž takž připravená, prohnojená hnojem loni na podzim a letos zjara. Na podzim jsem hlínu prokypřil, udělal dva pásy a do mírně... celý příspěvek >
Praskání kmene mladé třešně, 19.8.2019 Obsahuje fotku
Zdravím,  u mladé třešně mi zničehonic začal praskat kmen. Přikládám foto. Mělo to opravdu rychlý spád, snad během měsíce. Korunka nejeví náznak žádné nemoci, ale vnitřek kmenu je suchý. Co to může být? Parazit? Má cenu nějak... celý příspěvek >
Napadení jabloňe, 19.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, s dovolením bych využil toto téma. Jabloň mi rok po výsadbě hodně ztmavla, stejně tak listí. Na kmínku i listech jsou vidět drobné potvůrky. V zimě dlouho držela listí a letos je barva pořád stejná. Je možné že to je rakovina? U tak... celý příspěvek >
Nepadá listí, 11.12.2018
Děkuji za odpověď, i kolegům nahoře. Pravda, že letos jsem poprve použil kupované granulované podzimní hnojivo. Asi jsem tam toho prsknul moc.
Nepadá listí, 10.12.2018
Zdravím, potřebuju uklidnit. Mám kolem baráku vysazeno plno stromů, ale u tří či čtyř jabloní jsem si všiml zajímavé věci. A to, že nepadá listí, tedy aspoň část, cca pět listů na koncích větví. Jde většinou o jabloně loni na podzim sazené, dvě na A2... celý příspěvek >
Bříza, 16.2.2018
Stando, a nemáte nějaký tip na strom, který by zahlušil nálety? Jde mi o to, že na místě mám samý plevel. Od plané trnky, javor babyku, šípky. Většinou malé trnité stromky a keříky. Včera jsem větší část pokartil a budu pálit, ale vyleze to určitě... celý příspěvek >
Ako ju ostrihať?, 13.2.2018
Díky, původně jsem chtěl zaříznout trochu víc, ale dám na vás. S tím vyvázáním to určitě vyzkouším. Z
Ako ju ostrihať?, 12.2.2018 Obsahuje fotku
A detailněji. Omlouvám se za náklon vlevo, ale pořád s tím vedu boj :)
Ako ju ostrihať?, 12.2.2018 Obsahuje fotku
Přihodím stejný dotaz. Loní jsem uzmul v zahradnictví poslední třešeň. Je to Summit na podnoži Colt. Problém je v tom, že třešním se mi u nás moc nedaří. Problém bude nejspíš v rukách a přes zimu jsem něco nastudoval, ale i tak bych potřeboval... celý příspěvek >
Bříza, 5.2.2018
Už jsem řešil při koupi. Je to léta neudržovaná zemědělská parcela v poslední, páté, třídě ochrany. Jako TRAVNATÝ porost rozhodně nevypadá. Jsou tam mraky náletů a neprostupných houštin. Sám chlapík na katastru, když jsem platil daň z nabytí, se... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika