Příspěvky uživatele - Pierre

Charlamowski, 29.6.2021 Obsahuje fotku
Može isť podľa foto o odrodu Charlamowski /Borovinka?
Krtonožka, 5.6.2021
Skúšal niekto parazitické hlístice - Steinernema carpocapsae? Aké mate s nimi skúsenosti?
Bio postrek na vošky, 21.5.2021
NEEMAZAL Používam dlhší čas na jablone. Mate niekto skúsenosť s použitím na slivky a čerešne?   Raz som zabudol, a postriekal hrušku. Čast listov to popálilo - predpokladám, že v dôsledku fototoxicity. Na krabicke je uvedené aj... celý příspěvek >
Rez tresne, 18.4.2021
Ano to viem, jablone, hrušky a slivky mam už davno orezane. S višnou a čerešnou nemam skusenosti, vo viacerých príspevkoch sa píše že predjarný rez u čerešní zvyšuje riziko glejotoku. Na druhej strane nechcem strom v raste priškrtiť. Je to 4 ročny... celý příspěvek >
Rez tresne, 17.4.2021
Využijem tuto temu na otázku. Možem rezať teraz višnu - 3 ročná - výchovny rez? Pupeny su už narašené, tak za 2 týždne bude kvitnuť. (sever SR) Alebo radsej počkať do kvitnutia, ako udava literatura? Ide mi o to, aby som nepriškrtil jej... celý příspěvek >
Baza čierna - HAIDEGG 17, 27.3.2021
Nemáte niekto skúsenosti s touto šlachtenou bázou? Chceme ju vysadiť kvôli kvetu, z ktorého robíme sirup. Klasicka báza značne odnožuje a často sa sprava ako burina, no s touto bázou som skúsenosti nenasie.
Stromy zo školky - čierne konce - reklamovať?, 26.3.2021 Obsahuje fotku
Pridavam foto stromu.
Stromy zo školky - čierne konce - reklamovať?, 24.3.2021
Pridam foto stromu.  Ide mi hlavne o to, aby to nebola nejaka choroba, ktoru su donesiem do záhrady. Áno, najradsej kupujem tak, že si strom vyberiem.  Avšak sme v čase Lockdownu, u nás na Slovensku je zakazane cestovať z okresu do... celý příspěvek >
Stromy zo školky - čierne konce - reklamovať?, 23.3.2021 Obsahuje fotku
Zdravím, objednal som viaceré jablone z ovocnej školky. Dnes jablone boli doručené. Všimol som si že všetke maju čierne konce (cca 10-15 cm). Jadrinec pokračuje čierny potom tmavý až cca 50 cm od konca.  Ako keby boli spálené... Neviem... celý příspěvek >
Vzdialenosť opeľovača ku slivke Toptaste, 20.3.2021
Nie, tato vzdialenosť problém nie je. Vzdialenosť do 300 m opelovači dokázu opeliť. 
Rucna pilka, 17.3.2021
Zistoval som na nete, ake pílky používaju odborníci. Na rez ovocných drevín v roznych fórach je najviac použivaná SilkyTsurugi. Rovný list je vhodnejší pri rezaní v úrovni uživateľa, zahnutý list je vhodnejší pri rezaní nad urovnou... celý příspěvek >
Zahradní nábytek, 16.3.2021
Pozrite na zahradný nábytok z Teakového dreva, Akacioveho dreva, prípadne agatový zahradny nabytok. Vydržia desaťročia bez akejkoľvek ochrany.
Rucna pilka, 14.3.2021
Všimol som si, že skoro vsetky pílky na rez stromov sú 7,5-8 / zub na 30 mm. Na rez mokrého dreva sa odporúča max do - 12-13 zub/30mm Od 13 zub/30 mm vyššie sa používajú výlučne na suché drevo, a na mokré drevo su nevhodné.. 
Rucna pilka, 11.3.2021
Zubat je vo verzii 5,5 zub / 30 mm, 7,5 zub /30 mm a 10/ zub na 30 mm.  Ak 14 zub je len pre bonsaje, tak mam možnosti bud pílku vymeniť za 10 zub, alebo nechať 7,5 zub. Doteraz som používal otacavu pílku, a pilovým listom, ktorý... celý příspěvek >
Rucna pilka, 10.3.2021
Presne toto je moj problém.  Prišla mi domov pílka F180 7,5zub/30mm a prekvapila ma velkosť zubov na pílke. Rezať som s nou neskúšal, nechcem rozbaliť, aby som pre prípad mohol vrátiť.  Teraz uvažujem, či si objednať k pílke... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika