Příspěvky uživatele - Pierre

Rucna pilka, 10.3.2021
Vdaka za odpoveď, počet zubov nemusíte počítať, su uvedené na čepeli pílky v rámčeku.
Rucna pilka, 9.3.2021
p Vysloužil - viac krát ste na fóre spomenuli, že mate pílku silky, ktorú používate najradsej.  Aky konkrétny model a s akým počtom zubov na 30 mm máte vy?
Rucna pilka, 8.3.2021
Možno mi tu niekto poradí - objednal som si pílku silky F 180 - 8, avšak prišla mi pílka F180 - 7,5. Chcem sa spýtať, je medzi nimi rozdiel? Na stránkach vyzerajú rovnako, a teraz neviem, či ide o rozdielny model, alebo ide o jednu pílku,... celý příspěvek >
Pila chvostovka na drevo, 6.3.2021
U mna je na záhrade chvostova píla jeden z najviac využivaných nástrojov.  Prvotne mi požical brat chvostovku makitu kablovú, aby som si pozeral konarinu, ktora ostala po zrezaní stomov. Požičal mi ju na čas, kým si kúpim motorovú... celý příspěvek >
Colt nebo Gisela?, 25.2.2021
Co by ste odporučili?
Colt nebo Gisela?, 21.2.2021 Obsahuje fotku
Premeral som to, je to cca 13,5 m Mám 2 možnosti, - zasadiť do volného priestoru -medzi muchovník a čeresnu na vtáčnici, -  dve nové čerešne, alebo len jednu. Ceresna na vtáčnici je zo severnej strany, Muchovník z južnej. Z vychodnej a... celý příspěvek >
Oullinská renglóda, 21.2.2021
Vďaka za odpovede, rozhodol som sa, že si ju zadovážim. Ak by som si zadovážil aj zelenú ringlótu (aby som mal na podpníky), tak možem považovať oulinskú ako dobrého opelovača zelenej?
Oullinská renglóda, 20.2.2021
Rád by som oživil túto tému. Zvažujem objednať Oulinsku ringlotu, avšak žiadnu inu ringlotu na záhrade nemám. Iných sliviek máme na zahrade dosť, ale tie asi ringloty neopelujú. Je spoľahlivo samoopelivá? Nebudu úrody nižšie ako s... celý příspěvek >
Colt nebo Gisela?, 13.2.2021
No to je problém mojej otázky.  Na jednom mieste na internete sa udáva cold 65-70 % vtácnice, a Gisela 6 cca 80-90 % vtáčnice, Na inom mieste sa zase prezentuje Colt 90-100 % vtáčnice. Idem kúpiť ceresnu. Zvažujem jednu alebo dve. Mám... celý příspěvek >
Rozestupy nových ovocných stromků, 7.2.2021
A co také odrody ako Vanda, Kordia, Lapins na podpníku Colt? Tiež plánujem 2 z nich zasadiť cca 4-4,5 m od seba. 
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 7.2.2021
Jablko č. 4 - pravdepodobne Harbertová reneta.
Jaký vysokokmen do zahrady - hrušeň nebo něco jiného?, 10.1.2021
Okrem hrušky možete zvážiť tiež Oskorušu. Je to majestátny a krásny strom.  Ak by ste zvažovali aj škrupovinu, tak Orech královský Niekedy v minulosti sa sadil vždy k domu hlavne blízko hnojiska. Odpudzoval komáre, vytvára velmi prijemnu... celý příspěvek >
Otázky pre skúsených záhradkárov, 26.12.2020
2. Viem, že ked je huba na jabloni, tak sa blíži jej koniec. Jablon je obrovska, vek stromu je cez 75-80 rokov, kmen ma priemer cca 45 cm. Skor sa bojím že huba oslabí pretivá a ho vietor zlomí. Avšak nechavam ho, lebo stále rodí. Tým, že je veliký... celý příspěvek >
Otázky pre skúsených záhradkárov, 21.12.2020
Vďaka za všetky odpovede. 1. Tiež predpokladám, že bude zahustovať. Avšak asi to skúsim. 2. Viem, že nie z napadnutých stromoch sa odoberať vrúble nemá. Ale predsa ma to zaujíma. Hlavne či je / nie je možne vrúblom hubu preniesť. 3.... celý příspěvek >
Otázky pre skúsených záhradkárov, 20.12.2020
Zdravím, mam viacero otázok, na ktoré možno budete vedieť odpovedať. Aby som nezakladal nove vlákna, spíšem ich tu, bez zbytočných príbehov. 1. Kotlovitá koruna u slivky? Slivka rastie do kotla, strednik zakrpatel. Ak nechám 4 kostrové konáre bez... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika