Příspěvky uživatele - karel.bor

Mlada tresen - střih?, 11.4.2019
Moc díky, tady jsem si nebyl vůbec jist... to pod stromkem je jen nějaký jarní plevel, ted uz to máme upravené a i zakůrované. Karel
Mlada tresen - střih?, 9.4.2019 Obsahuje fotku
Dobdý den, chtěl bych se zeptat máme 2 roky tresen balerinu a vypadá docela dobře, myslíte že bych ji měl nějak střihnout, aby se např. posílily kořeny nebo redukovat větve? Moc díky za názory
Rezavění jehličnanů - je třeba si dělat starosti?, 31.5.2017
Moc děkuji za odpovědi, tak zatím budeme o něco min zalévat a nechám to, snad to bude v pohodě. S pozdravem Karel
Rezavění jehličnanů - je třeba si dělat starosti?, 30.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jaře jsme koupili pár stomků a před necelými 2mi měsíci jsme je nasadili. Ted se dívám a 2 z nich začínají od sředu rezivět, i když u toho převislého modřínu se mi zdá, že má pokračuje v růstu. - Viz foto Měl bych to nějak... celý příspěvek >
Merunka - jarní řez, 7.4.2017
Zítra to budu dávat do pořádku, stříhal jsem to ještě před tím videem, tak to není ještě podle něj. Ohledně toho vsleceni, mi říkali v zahradnictví, že to můžu v létě po te jutě zalévat, ale bych to spíš na jižní Moravě uvařil, co? Moc díky.... celý příspěvek >
Jak se starat o broskvone, 7.4.2017
Děkuji za reakci, zítra to konečně dokončím. Tu Hrusen jsem tak nějak dělal, teď jsem k ní doplnil i foto po Orezani. Přeji pěkný večer Karel
Hrušen první řez, 7.4.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, myslíte že takto to je dobře orezane? Karel
Jak se starat o broskvone, 7.4.2017 Obsahuje fotku
Broskev jsem vzal nejvíc, taky docela jsem váhal než jsem fiknul špičku, ale ať to dobře roste. Díky za rady Karel. PS, mohl bych se ještě zeptat na střih hrušky, jestli by to tak mohlo být?
Merunka - jarní řez, 7.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, Tak už jsem ostříhal všechny 4 mé stromy. Tak ještě přidávám obrázek ostříhane meruňky. Kolik budu dávat o víkendu :). Stříhat jsem to na víckrát, přece jenom to je z mého pohledu větší zásah. Zdravím všechny přispěvatele. Karel
Moje první jablon - řez?, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc díky za odpovědi, něco si nejsem jistý, ale aspon jsem vyfotil výsledek. Hezký den Karel
Jak se starat o broskvone, 31.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, Na podzim jsem zasadil pár stromků a mezi nimi o broskvon. Ted bych chtěl provést sestřih, který by trochu někam vedl, ale nemám s tím žádné zkušenosti. Zatím mi připadá, že vypadá dobře, ale aby se zpevnila, tak jsem se chtěl... celý příspěvek >
Merunka - jarní řez, 31.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni na podzim jsem zasadil merunku Early Orange. Je dost vysoká a rád bych ji držel trochu při zemi. terminál je tak 180cm vysoký. Už mi bylo řečeno, že se merunky nestříhají, ale našel jsem návody na sestřih i na ně... Mohl bych... celý příspěvek >
Hrušen první řez, 31.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych si ostříhat Hrušen Dicolor, sazenou na podzim. má dost větví, takže pokud bych zastřihl terminál a nechal 4 boční vetve nižší než terminál, tak by to mohlo být OK? Moc díky Karel
Nově založený trávník, 10.6.2016
Vedle baráku, kde tak nesvítí, bychom mohli zkusit jak se bude chovat tráva, když ji budme pravidelně zalevat, to bychom mohli zvládnout i ted. Jen asi by to chtělo nejdřív vzít totálním herpicidem, co? Nelze pomoci jílovité půdě třeba rozházemín... celý příspěvek >
Nově založený trávník, 9.6.2016
Děkuji za reakci, i když mě moc nepotěšila :) jsou tam i místa, kde to vypadá líp, ale já fotil jen ty nejhorší. Nevím jak definovat typ půdy - původní je spíš taková jílovitá, ale byla tam provedena i navážka docela přehnojené půdy (vím, že s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika