Příspěvky uživatele - Peter SV,SK260

Velkopavlovická meruňka, 30.7.2023
👏To je skvelé. V treťom roku 7kg z jedného stromu a to ho pestujete iba v nádobe. Taky o niečom takom uvažujem. Rád by som sa opýtal v akej veľkej nádobe ho pestujete a či ho nejako chránite počas neskorých jarných mrazíkoch. A čo v zime,... celý příspěvek >
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 30.3.2021
Vysievam semená jabloní a hľadám odpoveď na otázku: Budú mať všetky semena z jedneho jablka zaručene rovnaké plody? Ak áno vybral by som z jedného jablka iba jedno semeno (pre šetrenie priestoru).
Broskyne so zvonk. kvetmi, 24.11.2017
Zdravím záhradkárov! Vyhliadol som si nektarinku BIG TOP, ktorá v tomto zozname nie je.Predajcovia píšu že je naj naj.Neviete niekto aký má typ kvetov?Máte s jej pestovaním nejaké skúsenosti?Hlavne ma zaujíma termin kvitnutia, pukanie a... celý příspěvek >
Sózókörte 2X rodiaca, 14.11.2017
Zdravím všetkých Záhradkárov! Na agrofruct.sk ponúkaju túto hrušku s min info.Máte skúsenosti?(stanovište, choroby,kvalita)Sú aj iné hrušky 2X rodiace?prípadne iné druhy ovocia(okrem malín, jahôd)
Broskyne so zvonk. kvetmi, 21.4.2016
Zdravím Všetkých záhradkárov! Chcem si vysadiť broskyne a dočital som sa že odrody so zvonk.kvetmi sú odolnejšie k jarným mrazom.Aké máte skúsenosti?Ktoré odrody majú zvonk.kvety?Je pravda že všetky "havenky" majú tento typ kvetov? Majú aj nektarinky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika