Příspěvky uživatele - salfi

Houby ve skleniku, 27.3.2021 Obsahuje fotku
Dobry den, Prosim o radu, jak se zbavit hub ve skleniku. Mam vysete redkvicky a salaty a najednou se zvedne hlina, kdyz ji rozhrnu, tak je pod zeminou houba podobna zampionu s prumerem klobouku i 10cm. Jak se zbavit techto hub? Dekuji
Lískové ořechy, 31.7.2020 Obsahuje fotku
Dobry den. Prosim o radu. Kazdy rok mam spoustu liskovych orechu a kdyz zacnou dozravat na okolnich pozemcich, ty moje jsou prazdne a vypadaji takto: viz foto
Levatka ostrá, 31.7.2020
Dobrý den, poradil mi, prosím někdo, jak se zbavit přemnožené levatky ostré? Mám 100m2 jezírko s max.hloubkou 2.2m. Kolem dokola melcina s kacirkem a tam se mnozi. Nemam a nechci v jezirku ryby, pokud to nebude jedina moznost. Radu se zelenou skalici... celý příspěvek >
Co je to za housenky a cim zlikvidovat?, 7.5.2019 Obsahuje fotku
Prosim o radu. Behem jednoho dne mi napadly vsechny ovocne stromy tyto housenky. Mam okousane merunky a listy u vsech stromu hruska, hablon, tresen a bluma. Cim zlikvidovat? Dekuji Zatim jsem to striknul mospilanem, nic jineho doma zatim nemam
Mohu presadit blumu jeste ted v prosinci?, 8.12.2018
Dekuji vam vsem za rady
Mohu presadit blumu jeste ted v prosinci?, 8.12.2018
Prosim o radu. Potrebuji presadit z jedne zahrady do druhe blumu cca 4 roky starou. Minimalne tyden tu mrznout nebude. Mohu ji jeste presadit nebo mam pockat do jara? Dekuji
Hnednuti spicek liskovych orechu, 10.7.2018 Obsahuje fotku
Ted jeste zacly hnednout i listy. Suchem to urcite nebude
Hnednuti spicek liskovych orechu, 2.7.2018
Ano. Cetl jsem to tady na zahrade.cz, o monilioze liskovych orechu. Jestli je samosprasna nebo ne, bohuzel, nevim. Vykopl jsem si u dedy na zahrade par prutu i s koreny a ted mam dva kere cca 3m vysoke. Plodu hodne, ale spicky hnednou.
Hnednuti spicek liskovych orechu, 1.7.2018 Obsahuje fotku
Dobry den. Poradite mi nekdo, co delat, kdyz mi hnednou spicky liskovych orechu a jak dozraji, tak zhnednou cele a jsou prazdne. Jeden rok jsem je hnojil, zaleval a zhnedly. Letos jsem zalivku nejak neresil a nehnojil, vysledek stejny. V zime, jak... celý příspěvek >
Co mi napadlo tresne?, 12.5.2018 Obsahuje fotku
Prosim o radu, co mi napichava tresne. Jestli je to nejaky cerv nebo bodavy hmyz
Uschnuti boruvek, 10.5.2018
Nevim presne. V kubikovy nadrzi bylo na dne zbytek vykrystalizovany mocoviny cca 1-3kg a bylo to zredeno 400l vody
Uschnuti boruvek, 10.5.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, zasadil jsem 4 keriky boruvek do vykopaneho pruhu 60x250cm. Vysypal jsem to raselinou smichanou s lesni hrabankou. Krasne bohate nakvetly, zena jednou omylem zalila boruvky z nadrze, kde jsem mel rozpustenou mocovinu ve vode a po tydnu... celý příspěvek >
Co je to za cizopasniky?, 29.3.2018
Diky. Nemam to postrikat kuprikolem nebo nejakym jinym fungicidem? Mam spoustu stepky ze zrusene ovocne zahrady a ta je na velky hromade a kdyz se rozhrabne, je tam plisen
Co je to za cizopasniky?, 29.3.2018 Obsahuje fotku
Dobry den. U vsech ovocnych stromu se mi objevilo toto. Je to citit po houbach. Kolem stromu mam v prumeru 1 metru drcenou stepku z ovocnych stromu. Muze mi nekdo poradit co s tim? Mam stepku vyhazet pryc? Dekuji
Problém se zahradou, 13.7.2017
Vzdy se jednalo o stromky s balem. Diru jsme kopali o neco vetsi nez bal a pridali trochu lepsi hliny a vyzraleho hnoje. Kazde jaro prokyprim kruh kolem stromu v prumeru 1 metr, pridavam hnuj, kompost a stepku pro lepsi udrzeni vlahy
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika