Příspěvky uživatele - Antonín Foretník

Jabloně do 465 m.n.m, 6.2.2022
Moc děkuji všem za názory, opravdu si toho vážím. Rady dokáží ušetřit hodně námahy a času. Mám nyní předvybráno: Letní: Discovery, Mantet a Mio (vyberu asi 2 odrůdy) Podzimní: Akane, Desert, Lord Lambourne (vyberu asi 2... celý příspěvek >
Dlouhodobé skladování slivovice, 29.1.2022
Děkuji všem za názory. Důvodem k archivaci je narození dcery a také chci vyzkoušet rozdíl po několika letech a pak po delší době (10, 20 let). Nemám toho zase tolik (13,5 l) a nepředpokládám, že to vypiji za pár let. Jak jsem psal, u toho korku... celý příspěvek >
Jabloně do 465 m.n.m, 16.1.2022
Dobrý den, vím že k jabloním tady toho bylo napsáno již hodně. Strávil jsem celkem dost času pročítáním na tomto foru i jinde, ale nejsem na toto žádný expert (a nějaký čas určitě nebudu :-)). Před časem jsme koupili chalupu s větší zahradou kde jsou... celý příspěvek >
Dlouhodobé skladování slivovice, 16.1.2022
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak na delší dobu skladujtete slivovici (období 10-20 let). Chtěl bych ji dát do demižónů, do sklepa a temna, ale nevím jaký uzávěr zvolit. Korek po čase degraduje a zvažoval jsem nějaké skleněné nebo gumové uzávěry.... celý příspěvek >
Oskeruše problém s roubem?, 28.11.2021 Obsahuje fotku
Roub je nad rozvetvenim. Sazenice je v kvetinaci 20 l docasne, protoze jeste neni pripraveno misto pro vysadbu. Dekuji vam za odpoved.
Oskeruše problém s roubem?, 19.11.2021 Obsahuje fotku
Letos jsem zakoupil roubovanou oskeruši, ale v horní části neobrazila. Myslíte, že byla špatně naroubovaná nebo je problém jinde?
Jake odrudy to jsou?, 21.10.2021 Obsahuje fotku
Dobry den, nevite prosim o jake odrudy jablek se jedna? Jsou to dva druhy. Dekuji vam.
Dřevěný kompostér a jeho impregnace, 31.1.2021
Dobrý den, na větší zahradu plánuji pořídit kompostér cca 3-4 m3 o několika komorách. Plastový, betonový nebo kovový bych kvůli ceně a vzhledu moc nechtěl. Na webu jsem našel dřevěný kompostér impregnovaný Adolitem. Nepotrpím si úplně na bio, ale... celý příspěvek >
Co je to za hrusen, 7.8.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den dokázali byste poradit jakou hrušeň se jedná. Je to v nadmořské výšce 460 m n. m. Hrušky jsou menší, možná je to z důvodu že zahrada byla hodně zanedbaná a nikdo se o strom nestaral. Děkuji vám.
Drtička větví - poradíte?, 21.4.2020
Dobrý den, poohlížím se po nějakém elektrické drtiči větví. Budu likvidovat větší množství stromů a keřů. Drtička by měla větve sama natahovat a vzít i průměr kolem 4 -4,5 cm. Jedná se mi o vaše praktické zkušenosti s... celý příspěvek >
Benzínvá sekačka s větším záběrem, 7.4.2020
Budu kupovat benzínovou pojezdovou sekačku na plochu cca 2500 m2 (časem na to asi koupím traktůrek). Jedná se mi samozřejmě o co největší záběr 53-56 cm. Preferovat bych elektrický start. Sběr do koše asi většinou využívat nebudu. Uvažuji o... celý příspěvek >
Colt nebo Gisela?, 28.3.2020
Dobrý den, plánuji založit menší zahradu, kde budou mj. třešně. Výška je asi 450 m. n. m. Uvažoval jsem o Kordii, Těchlovanu, Hedelfingen nebo Burlatu. Šířka pozemku je asi 24-25 metrů, hloubka je dostatečná v podstatě pro jakékoli rozestupy stromků,... celý příspěvek >
Hanita - střih, 21.3.2019
Děkuji vám za rady. Takto je stromek přímo ze zahradnictví, kupoval jsem jej loni na jaře. Pouze jsem jej přesadil do většího květináče (z fotky to nejde moc vidět, ale je celkem velký). Zkusím to tedy střihnout na špičák, počkám ještě jestli se... celý příspěvek >
Hanita - střih, 21.3.2019
To urcite ne, pujde do zeme letos nebo nejpozdeji na jare dalsi rok
Hanita - střih, 21.3.2019
Já jen mám obavu jestli ten stromek moc nezmrzacim...
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika