Příspěvky uživatele - hudos0781

Kedy odstrániť pásku, 27.7.2021 Obsahuje fotku
V jari som zaštepil čerešňu a kvalitne sa ujala. Na vrchu sa vytvára zával, ale miesto stlačené štepárskou páskou je stiahnuté. Kedy odstrániť pásku, tak aby sa vrúbeľ nevylomil? 
HECHT 459 - problém s tlakom, 3.3.2021
Dobrý deň, kúpil som si rosič (postrekovač) HECHT 459. Problém je v tom, že postrekovať sa s ním dá iba ak smerujem postrekovacím delom smerom k zemi. Vtedy ide postrekovanie na výbornú (postrek vyteká samospádom), ale ak dám postrekovač do... celý příspěvek >
Čo tam robia?, 30.5.2016
na mladej čerešni sa mi objavili mravce. sú tam už asi mesiac. na čerešni nie sú žiadne vošky. mravce chodia iba na stopku listu kde sa nachádzajú také červené bodky. mravce to olizujú, ale čerešni inak neškodia. čo tam valstne robia. 
Slivka Victoria zvädla, 7.5.2016
práveže tohto roku zakvitla 
Slivka Victoria zvädla, 6.5.2016
tohto roku začala moja slivka victoria pekne rásť. už mala aj nové výhonky, ale teraz prišiel mráz a listy jej spálil. celá slivka zvädla a opadáva. čo mám urobiť pre jej záchranu je to mladý stromček minulého roku sadený. mám ju orezať alebo vypustí... celý příspěvek >
Jarné očkovanie, 20.3.2016
môžem očkovať čerešne už niekedy teraz koncom marca (března)? ak áno môžem použiť očká priamo zo stromu aj keď sú už jemne narašené alebo mám radšej použiť očká, ktoré som si nastrihal ešte v zime?
Ako uchovať vrúble, 18.3.2016
a kedy by som tie čerešne mohol štepiť. minulého roku som skúšal zaštepiť čerešňu u môjho suseda a obidva vrúble sa prijali. teraz už má ta čerešňa asi 1,5m na výšku. preto som si to chcel vyskúšať aj na svojich len už nepamätam v akom čase som ich... celý příspěvek >
Ako uchovať vrúble, 6.3.2016
uložil som si vrúble do piesku v pivnici. lenže teraz sa náhle oteplilo a stúpla aj teplota v pivnici. v pivnici je tma, ale aj napriek tomu som si všimol, že na konárikoch čerešní sa zazelenali puky. je to v podstate len tak svetlo zelená farba na... celý příspěvek >
Aký je to strom?, 14.11.2015 Obsahuje fotku
dobrý deň, moja sesternica si na záhrade zasadila stromček, hovorí že to je čerešňa, ale mne sa vidí nejaká divná. na výšku má asi 2m, ale je to iba rovný prút nemá žiadne bočné konáre. či iba tak vyrástla?  
Planá čerešňa, 2.11.2015
mal som podobný problém zo stromamy, ktoré som vykopal a na druhý rok som ich chcel zaštepiť, neujali sa. ale raz som sa dočítal že pomáha zakoreňovač, tak som to vyskúšal. v plote nám rástla divá slivka, keď sa mi ju podarilo vykopať tak som jej... celý příspěvek >
Vykopanie vtáčnice, 21.10.2015
chcem sa opýtať či je vykopanie vtáčnice niekde na lúke trestné. našiel som si mladý stromček, ktorý by som si chcel zasadiť na mojej záhrade, ale neviem či keď ma niekto uvidí ako ho vykopávam tak či nebudem mať problém 
Dá sa to aj takto?, 8.9.2015
dnes som si prečítal tento článok a zostal som prekvapený že sa to vôbec dá. chcem sa opýtať či aj ja by som si mohol doma normálne naštepiť hrušku na jabloň pretože o hrušky sa pokušame už niekoľko rokov ale u nás sa im nedarí zato jabloniam... celý příspěvek >
Třešeň z pecky... jak na to?, 28.6.2015
urobil som to tak ako ste napísali vo sveráku som kôstky rozluskol ale všetky boli duté. zobral som kôstky asi zo 6 rôznych čerešní, ktoré boli úplne dozreté a všetky po rozlusknuti boli duté a mali tam len takú suchú guľku ale nebolo tam take veľké... celý příspěvek >
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 11.6.2015
no tak zasadil som ich na záhradu a očividne im to prospelo 
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 7.6.2015 Obsahuje fotku
takto veľké jablone ako na obrázku mám aj ja teraz chcem sa opýtať aké veľké vyrastú do konca tohto leta a kedy sa už budú dať zaštepiť? 
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika