Příspěvky uživatele - mexx11

Tulipány, 27.10.2006 Obsahuje fotku
Dobrý den,dostala jsem k objednávce kytiček 50ks cibulek tulipánů jako dárek.Už je ale nemám kam zasadit a je mi líto je nevyužít.Jak je uskladnit do jara,aby kvetly v truhlíkách?Nevím jak na to,do země je i s truhlíkama dát nemám kam...Díky moc za... celý příspěvek >
Ostružiník Thornfree a malinoostružiník Tayberry Gorda, 23.10.2006
Znáte je? Chtěla bych si je porídit na zahradu a nic o nich nevím. Poradte mi prosím, předem děkuji. Jo a kde se nechá když tak zakoupit, díky.
Mirabelka Malvazinka a Nancyská, 23.10.2006 Obsahuje fotku
znáte ji??chci si dát na zahradu mirabelku nebo ryngli a chtěla bych poradit jakou?má představa je aby byla chutná a měla velké plody,děkuji
Burlat, 23.10.2006
Znáte ji? Tuto odrůdu třešně? Můžete mi o ní něco povědět? A poradit, kde ji sehnat? Kde bych ji mohla zakoupit? Díky
Favorita Morettini 3, 23.10.2006
Znáte ji? Tuto odrudu bych si ráda koupila, může mi o ní někdo něco říci? Jo a ještě kde se dá když tak zakoupit?
Čačanska lepotice, 2.10.2006
Poradíte kde ji koupit?Okolí Prahy
růže pod stromy, 26.6.2006
Děkuji za odpověď.Je rozhodující,kdy se mají sázet,nebo je to jedno?Díky
růže pod stromy, 25.6.2006
Ahojky,ráda bych si vysázela popínavé růže,ale nevím jestli je můžu dát podél konstrukce,která podpírá schody-myslím z boku a ještě k tomu je to pod stromem,myslím,že si tam moc sluníčka neužije:(Mám to zkusit?Je takový druh?Moc děkuji za odpověď!!!
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika