Příspěvky uživatele - jirkakuta

Wagenerovo - neplodí, 19.1.2022
Plody se právě buď vůbec nevytvoří, nebo jich je třeba jen 5 a ty obratem opadají. Strom je vitální a kromě mravenců a mšic jsem si žádných škůdců nevšiml. Na jaře stříkám nějakým standardním potřikem proti savým škůdcům s trochou wuxalu. Hnojím... celý příspěvek >
Wagenerovo - neplodí, 19.1.2022
Ostatních 7 jabloní v zahradě problém nemá. Nejdříve jsem si myslel, že počátenční nepolození je problém vysokokmenné podnože, ale 9 let už je mi podezřelé. JK
Wagenerovo - neplodí, 19.1.2022
Na podzim 2013 jsem zasadil jabloň Wagenerovo na podnoži A2 z obchodu prodejstromku.cz. Strom roste a většinou i kvete hezky, ale za celou dobu měl pouze asi 4 plody (po dvou v roce 2018 a v roce 2019). Je takový stav normální a mám být pouze... celý příspěvek >
Houba na merunce, 7.3.2019
Ano, je to Bergeron. (zafungovalaautomatická oprava na mobilu)
Houba na merunce, 7.3.2019 Obsahuje fotku
Tato houba napadla meruňku Bergen. Už předtím jsem musel uriznout dvě silné větve, které najednou "uvadly". Poradí někdo, zda ji je možné zachránit?
Skvrny na listech rajčat - jen někde, 24.5.2015
Myslím, ze jsou spálené hnojivem.
Rajčata pro sezónu 2015, 8.1.2015
To je hodně zajímavá cena. Cena na zahraničních webech je minimálně dvojnásobná za menší počet semen. (nakonec jsem koupil u Thompson&Morgan) Loni jsem měl z Neoseed hybrid Datterino a každá rostlina byla úplně jiná, tak bych měl trochu... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 28.12.2014
Vyrazeno uz mám také; Citrina - suché, bez chuti a využití. Pedro - vodnaté, bez chuti. Black Krim - to samé v černém a větším. Perun - moucnate, náchylné k plisni, lepsi je podobné Ildi. Tornádo - nevýrazné. Beefmaster - chuť mě hodně zklamala.... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 19.12.2014
Poslední věta pobavila. Ještě k mému příspěvku: rád sleduji toto téma a trochu jsem se bál jeho zbytečnému nafouknutí (že bude každá fotka z oné galerie jako příspěvek).
Rajčata pro sezónu 2015, 18.12.2014
Fotky hezké ocenňuji přístup k pěstování. Můj názor ale je, že není nutné dále přidávat příspěvky se stejnými fotkami a textem z google překladače. JK
Rajčata pro sezónu 2014, 13.8.2014
Nechybí těm rostlinám listová plocha? Nebo v této fázi dozrávání již není důležitá?
Septoriová skvrnitost?, 11.7.2014
Toto se mi též objevilo u jedné rostliny v květináči, já to zřejmě přehnal s granulovaným kravským hnojem.
Sladkaja děvočka?, 9.7.2014
Existuje varianta jak získat tato semena s minimálním rizikem, nebo je Sedek jediný producent této odrůdy? Ještě připojím dotaz na pan Mirka; Tomatoberry Garten z Bratislavského presto.sk od Sluise Garden je stejný zdroj semene, který používáte... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika