Příspěvky uživatele - lulupapa

Jabloňová stěna - podzimní odrůdy, 29.9.2019
Diky
Jabloňová stěna - podzimní odrůdy, 29.9.2019
Dobrý den, poradíte mi nějakou podzimní odrůdu hodící se do jabloňové stěny? Hlavně aby plodila na krátkém dřevu. Děkuju
Čím natřít lávku?, 29.3.2017
Dobrý den, budeme letos dávat novou lávku. Dřevo je bez nátěru. Stačí když dám jen lazuru třeba od luxolu? Nebo musím i impregnaci? Nebo i něco jiného? Vůbec se v tom nevyznám. KOlega mi říkal, že by stačil i hydraulický olej. Ale nevím... díky
Ptačí zob - kroucené listy, 18.6.2016 Obsahuje fotku
další foto.
Ptačí zob - kroucené listy, 16.6.2016
Ty listy uz ale takhle rostou.
Ptačí zob - kroucené listy, 15.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte, proč se listy kroutí? Dokud jsem je letos nesestříhala, tak živý plot rost v pohodě. Po ostříhání se kroutí listy. Občas hnojím. Děkuji za každou radu
Natření oken, štítu, 6.12.2015
Diky moc za vysvetleni.
Natření oken, štítu, 5.12.2015
Díky za rady. Ještě jsem se chtěla zeptat. Koukala jsem na recenze lazury od Luxolu. Někteří psali, že se špatně vsakuje. Našla jsem tedy olejovou lazuru Colorlak Profi Olejová lazura (bohužel mi nejde vložit odkaz). Myslíte, že bych mohla použít i... celý příspěvek >
Natření oken, štítu, 5.12.2015
Dobrý den, možná mi zde někdo poradí. Chci příští rok natřít okna a štít na domečku, co mám na zahrádce. Předešlí majitelé natírali nejspíše lazurou, protože barva jako taková tam není. Jak mám postupovat? V obchodě mi řekli, že mám jen zdrsnit... celý příspěvek >
Jaký rakytník vybrat?, 8.11.2015
Nakonec jsem se rozhodla pro Podruga. Snad to bude dobrá volba.
Jaký rakytník vybrat?, 2.11.2015
Dobrý den, rozhodla jsem se, že si z jara koupím na zahrádku rakytník. Poradíte jaký druh je nejlepší? RAději bych nějaký sladší. díky
Copak je to za bylinku?, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahradě mi roste bylinka. Jen nevím jaká...:-) Osobně si myslím, že je to oregáno. Je to správně?
Pámelník - starost o něj, 8.5.2015
Tak jste se pochlubil, ale já žádala o radu...
Pámelník - starost o něj, 8.5.2015
Díky za radu. Sestříhnu. Stejně by se asi ohýbal.
Pámelník - starost o něj, 7.5.2015
Děkuji. A o kolik ho mám zkrátit? Zatím vyrostl o 20-25 cm, takže do příštího roku bude nejspíš docela dost vysoký.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika