Příspěvky uživatele - kema83

Thuje poškození, 27.11.2018
Pro paní Lídu, to je fotka ze září, teď už jsou dávno zasazené. Jen teda škoda, že niko neporadí, čím by mohlo být způsobeno poškození :-)
Thuje poškození, 26.11.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu, jestli nevíte čím by mohlo být způsobeno poškození thují. Celou sezonu byly v pořádku, ale zhruba v září začaly mladé větvičky hnědnout. Občas jsem prováděl hnojení \"na list\" hnojivem Kristalon, ale... celý příspěvek >
Cypřišek Lawsonův, 15.11.2017
Dekuji za odpoved pane Josefe, budu je muset nechat venku a prikryju je tou bílou netkanou textilií. Sem prave rizkoval v dubnu prvni várku a tu uz mám zasazenou, tak sem zkusil jeste ten srpen, ale to asi neni vhodné vzhledem k tomu, ze do zimy to... celý příspěvek >
Cypřišek Lawsonův, 12.11.2017
Dobrý den, v srpnu jsem si nařízkoval cypřišek lawsonův. Řízky jsem měl v multiplatu pod folií. Dnes jsem je kontroloval, ale zatím skoro žádný není zakořeněný, jen cca 5 ks mělo malé kořínky, zbytek nic. Chtěl bych se zeptat zkušenějších, co teď,... celý příspěvek >
Thuje právně chráněné odrůdy množení, 12.2.2017
Dobře, děkuji za odpověďi, měl bych to pro sebe :-) No a když jsme už u toho, jak se to teda řeší, když to někdo množí a prodává, to majitele licence kontaktuje a zaplatí mu nějakou částku za to, že může množit jeho patentovanou odrůdu?
Thuje právně chráněné odrůdy množení, 8.2.2017
 Dobry vecer, mam takovy dotaz. Zajimalo by me jak se resi množení thuje Golden smaragd, jelikoz jsem nekde četl, ze se jedná o právně chráněnou nebo patentovanou odrudu? To znamena, te se nesmi množit? Nebo na to musi byt vyrizene nejake... celý příspěvek >
Semena, 27.1.2017
Modřin v lese asi ano, ale ten tis asi ne. Radsi bych to koupil
Semena, 27.1.2017
Dobrý den, chci se zeptat, zda by mi někdo nemohl poradit, kde sehnat semena tisu červeného, habru obecného a modřínu opadavého. Nejlépe přímo od zdroje, ne přes překupníky. Děkuji
O jakou jde chorobu slivoně?, 17.11.2016
Nejsu odbornik, ale strom pomoci listu ze vzduchu zadny dusik neziska. Navic vzdusny dusik je pro rostliny nepristpny. I luskoviny na jejichz korenech jsou nadorky s hlizkovymi bakteriemi vzdusny dusik nevyuziji. Bakterie poutaji vzdusny dusik, stepi... celý příspěvek >
Elena, 16.11.2016
Tož každý rok se počasí nepodaří, ale jinak jste vcelku spokojen s Elenou, jestli jsem to dobře pochopil. Takže už jsem se rozhodl, příští rok si ji koupím :-)
Elena, 16.11.2016
Tak nezbývá mi, než jednu zasadit a poté posoudit :-) Jen doufám, že to s tou monilií nebude tak hrozné. Ale jestli je to velmi plodná odrůda, tak těch 20 % plodů by třeba tak nebolelo.
Elena, 15.11.2016
Dobrý večer, zajímalo by mě, jaké je vaše hodnocení odrůdy Elena. Diskuzi jsem přečetl, chtěl bych ji zkusit zasadit, ale napřed bych slyšel nějaké novější postřehy. Je vhnodná na pálení? Děkuji
Rez marhule, 15.11.2016
Já jsem našel celkem zajímavé video ohledně řezu meruněk. Od mladých po výsadbě až po staré, které se zmlazují. Tak třeba to někoho bude zajímat :-)
Stromky v kontejneru, 4.11.2016
Takže kontejnerované stromky nejsou pěstované po celou dobu v kontejneru jestli jsem to správně pochopil? Nebo některé ano?
Jak očkovat ořešák?, 4.11.2016
Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat, zda někdo nevíte, kde by se daly sehnat okča nebo rouby konkrétních odrůd ořešáku. Chtěl bych si zkusit naroubovat nebo naočkovat ořešáky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika