Příspěvky uživatele - termet

Rajčata nedozrají celá, 18.7.2023 Obsahuje fotku
Předpokládám, že mám asi to samé, plus to mám asi i na paprikách. Na podzim jsem založil nový záhon, který jsem napěchoval koňským hnojem + minymum zeminy a do toho jsem zasadil papriky a rajčata. pomůže mi listové hnojvo s větším obsahem CA?... celý příspěvek >
Červivé kanadské borůvky, 21.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám od roku 2015 cca 10 rostlin kanadských borůvek. Poslední 2 roky mě trápí červivost viz fotka. Setkal se s tím někdo? je to stejný červ jako v třešních nebo ve švestkách? bohužel to mám na obou dvou pozemcích - 50 km od... celý příspěvek >
Figovník Peretta, 1.11.2018 Obsahuje fotku
Na druhou stranu fíkovník ICE Crystal zasazený ve stejný době. zatím mizerný přírustky a ani jeden fík. 
Figovník Peretta, 1.11.2018
Zkuste fíkovník brown turkey viz foto. Zasazen Jaro 2016 roste jak plevel a letos sklizeno 15 fíků. Přes zimu trošku promrznul cca 60% přírustků  Pěstován v zemi - lokalita: Praha
Stříhání kanadských borůvek, 23.2.2018
Vzhledem k tomu, že jsem při sázení 10 ti borůvek unáhlil a zvolil malou vrstvu rašeliny jsem se rozhodl všechny vyrejt a podsypat další rašelinou. jednu jsem při vyndavaní urval a zústal pouze jeden malý 5cm kořínek. Ořezal jsem borůvku o 90% a... celý příspěvek >
Srozumitelný návod pro řez a rozmnožování kanadských borůvek, 25.9.2017 Obsahuje fotku
Jímá mě hrůza, když si představím, že ze sklizně 20 kg bych měl 13 kg odevzdat kosákům. Letos na Jaře jsem raději rychle sešrouboval tohle monstrum.
Muchovník - usychání, 18.9.2017
Zimolez má v našich podmínkách posunuté vegetační období. To znamená dříve plodí a dříve schazuje listy. Jinak listy na muchovníku mám teď 18.9 podobné těm vašim z toho je jedna rostlinka stará 3 roky a pěkně roste a plodí.  Cokoliv... celý příspěvek >
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 28.4.2017
Praha - Řeporyje - stromy bez jakékoliv ochrany 4letá leskora a bergeron - 80% malých plůdků přežilo. 2letá ranná aurora s většíma plodama 95% přežilo. 20 let stará asi Velkopavlovická 50% přežilo. Všechny stromy jsou u sebe a v... celý příspěvek >
Popraskaná kůra, 14.3.2017
Před rokem jsem četl článek, nebo forum co s dutinama. Dříve Dutiny zazdívali, betonem a cihlou. Pak přišla PU pěna. A dnes je názor takový: nechat Dutinu volně dýchat. Za mě tedy, díru vydlabat, na "zdravější dřevo" zajistit plechovou... celý příspěvek >
Jak ostříhat kiwi?, 18.2.2017
Tak dva dny prohledávání internetu: Řez A. arguta vytváří v první růstové fázi (od narašení do konce června) nové přírůstky dlouhé přes 1 až 2 metry. Na těchto dlouhých letorostech vyrůstají v druhé růstové fázi (červenec až srpen) přírůstky... celý příspěvek >
Jak ostříhat kiwi?, 18.2.2017
Konečně jsem našel nějaké stručné, rozumné informace: Řez Řez minikiwi bývá často diskutovaným tématem. Aktinídie jsou obecně vzrůstné liány, délky výhonů bývají až desítky metrů. Lze je přirovnat k viné révě. Kvést a případně plodit budou i... celý příspěvek >
Jak ostříhat kiwi?, 17.2.2017
Též bych potřeboval poradit jak zapěstovat kiwi, co jsem četl, tak se má střihat jako víno, ale s tím též nemám zkušenost. Mám postavenou dřevěnou konstrukci, která je přes 2M vysoká a do budoucna bude nahoře plochý prostor 3m na 3m po kterým se... celý příspěvek >
Jak začit s ovocnym sadem?, 16.2.2017
Ne že to vadí. Ale tak to má být správně. viz obrázek.
Jak začit s ovocnym sadem?, 15.2.2017 Obsahuje fotku
Mělo by to vypadat viz obrázek, Pokavaď jste to "utopil" tak opatrně obrýt a přizvednout.popřípadě odebrat hlínu. proč? pokavaď to zasadíte moc hluboko roub pustí kořeny a "udusí podnož" strom pak neroste na kvalitní podnoži.
Střih Nektarinek, 10.2.2017
Kdyby jenom zajíci, sosedovic kočka si brousila drápky na 2leté Broskvi a z kůry skoro nadělala cáry. Musel jsem hold zainvestovat do plastové ochrany proti zvěři. na cca 20 stromků
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika