Příspěvky uživatele - stastek

Rajče sherry hnědé, 2.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den dnes jsem koupil v Globusu rajčata mini Chockmato má s tím někdo zkušenosti?
Kapková závlaha do skleníku, 26.4.2015
Díky za odpověd ja na zahrade nemam el proud nejbliši zasuvka asi 200m budu to spinat zahradnima hodinama na baterku musim se podivat na ebay zavlahu ven take planuji ale koupim asi kapkovaci hadici. Cena 190 korun za 25m to musim vyzkouset
Kapková závlaha do skleníku, 26.4.2015
pardon myslel  jsem 2  bary ale  vypadá to  jen na  0.2 bary  to jsem  zvĕdav jestli  mi to  z te  nadrže bude  vůbec fungovat  kdyžtak to  budu muset  napojit na... celý příspěvek >
Kapková závlaha do skleníku, 25.4.2015
Koupil jsem ještě 50 kapaču a u nich je i 50 konektoru pro přípojeni k páteřní hadici dam vždy na jeden konektor dava kapače s T kusem těch jsem koupil take50 Děkuji za odpověd chtel jsem se jeste zeptat jestli mate stejny tlak u prvniho a... celý příspěvek >
Kapková závlaha do skleníku, 25.4.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, potřeboval bych poradit s kapkkovou závlahou do skleníku. Skleník je 6x4 m, kde budu pěstovat cca 60-70 rostlin. Vedle skeníku stojí plastová nádrž na 1000 litrů vody, která je 2 m vysoko. Z nádrže do skleníku povede přes filtr... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 12.8.2013 Obsahuje fotku
Včera jsem to už nevydržel a utrhl jsem z venku jednoho Lajka lístek už měl uvadlý stopka zkroucená žlutá skvrna dole také na poklep zněl výborně váha 7.2 kg sladký byl ale ještě by tam mohl chvilku zustat co mě ale udivilo ve vnitřku byl dutý
Melounoviště 2013, 13.7.2013 Obsahuje fotku
já moc ve skleníku nehnojím jednou za 20 dní bud kristalonem nebo granulovaným cereritem akorát hadovky ty hnojím jednou týdně na jaře jsem do skleníku navezl tak 40 cm konského hnoje a nato asi 20 cm hlíny a vyplatilo seto vše tam roste jak... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 13.7.2013
pane mirku melouny jsem měl příkryté bílou netkanou textilií když začly kvést tak jsem ji sundal, Sázel jsem do jámy do které jsem nasypal ledek na ten jsem dal konský a králičí hnuj a nato hlínu promíchanou s cereritem do toho jsem zasadil... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 12.7.2013 Obsahuje fotku
díky za vyčerpávající odpověd takto podobně jsem postupoval ale nepříneslo to očekávaný užitek zkusím to znovu zítra snad to dopadne, Možná bude problém že ve slkeníku mám kromě melounu i papriky kozi rohy a hadovky všechno to kvete najednou
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika