Příspěvky uživatele - beny

vosy, 3.5.2006
Poraďte mi prosím vás, jak se účinně zbavit vos na půdě. Každý rok se mi tam pokouší postavit si hnízdo. Existuje nějaký přípravek, který by je dlouhodobě odpuzoval?
Pergoly, 29.4.2006
Možná, že máte pravdu, je to spíše takový přístřešek, ale mi tomu tak říkáme pergola. Navíc v zimě v něm bude uloženo dřevo na topení. Až bude hotový (teď nemám na to čas), tak to taky bude vypadat líp.
elektrická pila, 15.4.2006
Hlučnost je přibližně 100 db. Elektrické pily jsou mnohem víc tiché, než pily benzinové. Pokud budete používat pilu pouze doma nebo na chatě k řezání dřeva na topení a neplánujete časem chodit připravovat do lesa dříví, pak Vám bohatě postačí pila... celý příspěvek >
Pergoly, 5.4.2006 Obsahuje fotku
Mám zde nákres základové patky : Hloubka patky min. 90cm, pokud je v zemi trvale hodně vody ne je v ní spodní voda , tak ještě hloubš. Já mám patky hluboko 120cm a na rohu u plotu (viz foto) až 160cm - kvůli vysoké hladině spodní vody, tam sem se... celý příspěvek >
Pergoly, 4.4.2006
Během měsíce tam vložím další fotky, snad již hotové pergoly. (tyto fotky jsou z podzimu)
Pergoly, 4.4.2006 Obsahuje fotku
Mám nějaké fotky ještě nehotové pergoly:
Zahubení pařezu, 4.4.2006
Šlo by pařez přikrýt igelitem a nechat ho zapařit, aby také na něm vznikla dřevokazná houba?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika