Příspěvky uživatele - denderenda

Nemoc nebo škůdce?, 9.2.2014
Paní Květo, moc Vám děkuju za rady. Zařídím se podle nich. Je pravda, že tady bylo loni dost vlhko a jsme u lesa.
Nemoc nebo škůdce?, 6.2.2014
Moc děkuju, dívala jsem se na ni na net a opravdu to tak vypadá i podle napadeného ořešáku a rybízu. V březnu teda všechno preventivně postříkám :-(
Nemoc nebo škůdce?, 5.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni jsem v červenci postřehla na listech keřů a trvalek tyto fleky. Snad nějaká plíseň? Napříč všemi druhy keřů a kytek na slunci i ve stínu. Mohu poprosit o radu, co s tím, a jak se tomu v nastávající sezoně vyhnout? Moc děkuji za... celý příspěvek >
Gazánie, 5.2.2014
Dobrý den, loni jsem si je také vypěstovala ty truhlíkové ze semínek od Sema. Vysela jsem je už v lednu, rostou docela pomalu. Dávala jsem jich 8 do 80cm truhlíku stejně jako máte v záměru Vy - na jižní stranu domu. V zavlažováku chtěly vodu... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 28.4.2013
Hezký den, u Starkla jsem udělala objednávku za tisícovku na podzim - všechno se mi ujalo, i když jsem už na podzim pořádně neviděla, jestli z toho něco bude. Teď mi obráží jak keře, tak ostatní rostliny. Na jaře mi přišla další tícková... celý příspěvek >
Jakou popínavku vybrat?, 25.2.2013
super, špatně jsem to pochopila, to jste mě uklidnila, moc děkuju za rady!
Jakou popínavku vybrat?, 25.2.2013
mám žlutou a růžovou loniceru, ale dala jsem je na plné slunce, myslela jsem, že stín nesnesou?
Jakou popínavku vybrat?, 23.2.2013
když ten břečťan tak pomalu roste ;). Mám ho tam, ale to bude tak na 7 let. Hortenzku už mám objednanou hned na dvě místa, snad se jim bude u nás líbit. Myslíte, že ji časem unese i drátěný plot, až zmohutní, nebo je to čistě záležitost na bytelnější... celý příspěvek >
Jakou popínavku vybrat?, 22.2.2013
Děkuji Vám, tedy, pokud jsem to správně pochopila, podražec je ovíjivý a ne příčepivý, takže např. po palubkách se pnout nebude, že?
Jakou popínavku vybrat?, 22.2.2013
Pěkný den, poradíte, jestli zvolit podražec či přísavník na severní dřevěný plot a dřevěný přístavek (téměř celodenní stín)? Nemáte zkušenost, co rychleji roste, a zda se podražec umí pnout po dřevě sám? Děkuji moc.
Mochyně peruánská, 16.2.2013
sela jsem koncem ledna a teprve nějakých 5 klíčků nesměle vykukuje. Klíčí hodně dlouho
Vřesovec Erica - přežije zimu na zahradě v 600 m.n.m.?, 13.10.2012
Dobrý den, vřesovce mám venku, většinu jsem sadila letos (ty z loňska mi zimu přežily). Myslíte, že je mám přikrýt chvojím, popř. už? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika