Příspěvky uživatele - Dasty

Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 14.2.2014 Obsahuje fotku
A ještě chrlič
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 14.2.2014 Obsahuje fotku
Taky jsem loni udělal novou strojovnu k bazénu včetně chrliče na dálkové ovládání.
Podzemní šachta pro filtraci, 10.2.2014
No jak je řešenej poklop?
Písková filtrace marimex nebo bestway, 8.1.2014
Tak toto mohu jenom potvrdit.V pondělí 6.1.2014 jsem předal k reklamaci přímo do Marimexu čerpadlo od filtrace Pro star a dnes 8.1.2014 už přišlo PPL kou vyměněné čerpadlo.Takhle rychle vyřízenou reklamaci jsem ještě nezažil.Co se týká... celý příspěvek >
Z PE 40 na bazénovou hadici, 28.11.2013
Já jsem to předělal na PE hadice a nemám ani 1 cm bazénové hadice.Všechno pomocí šroubení a ventilů s plastu.Mohu jenom doporučit.Předejde se všem problémům s únikem vody.
Závlaha svépomocí, 22.11.2013
Ale to neni o značce, ale o navržení a rozložení trysek.
Zazimování solárního panelu, 25.8.2013
Konec koupací sezony se neodvratně blíží a nastává otázka zda ponechat solární panely od Mountfieldu na střeše nebo je stočit a uklidit.Pokud se z nich vyfouká veškerá voda tak to můžou přežít i na té střeše, pokud se s nima nebude v mrazech nějak... celý příspěvek >
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 24.6.2013 Obsahuje fotku
A ještě noční pohled na bazén.
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 24.6.2013 Obsahuje fotku
Já jsem letos tento bazén také zakopal.Okolo bazénu jsem dal nopovou fólii přímo na plech a zasypal zeminou.Bazén je celej zakopanej a když se koupeme v noci tak stěny bazénu pěkně hřejou.Dno mám vybetonované a mám v něm dvě dnové výpusti.Jedna je na... celý příspěvek >
Bazénové hadice, 27.5.2013
Mám taky zapuštěnej bazén AZURO a vyvedl jsem hadice PE ne trubky zemí.Na trubky jsem natáhl MIRELON 10mm a celé dal do elektrikářské chráničky(červeného husího krku)Těm susím krkům od AZURA nevěřím.V zimě ty PE trubky vydržej i zamrlzlou vodu.
Noční koupání, 26.5.2013 Obsahuje fotku
První letošní noční koupání a podle počasí i dlouho poslední.
Solární pyramida - opravdu je k ničemu?, 24.5.2013
Dobrý den, nečekejte od toho žádné zázraky.Nevím jak je to u těch pyramid, ale třeba u solárních panelů jako je od Mountfieldu je udávaný průtok panelem za hodinu asi cca 70 - 100 litrů aby to trochu ohřívalo.Ta pyramida má daleko menší plochu která... celý příspěvek >
Tepelné čerpadlo - zkušenosti?, 22.5.2013
Ale loni stálo TČ BP - 100 cca 64 000,- takže to tak velká utopie neni.Je to rozdíl 15 000,- ve spotřebě u Vás za rok.Za víc jak čtyři roky se to srovná, ale v jakém už bude stavu to čerpadlo?Servis asi potřebovat bude.
Tepelné čerpadlo - zkušenosti?, 21.5.2013
Tak když to sečtu, tak když si pořídím topnou spirálu 4,5 KW a udělám si el. ohřev tal to vyjde na 2500,- a než protopím "jenom"ten rozdíl v pořizovací ceně oproti TČ tak to čerpadlo bude asi pomalu na generálku.A to nepočítám co by si vzalo to... celý příspěvek >
Dnová výpusť, 11.5.2013
Sice to byl při betonování boj, ale stojí to zato.Mám tam dvě dnové výpusti.Jednu na chrlič a druhou na hlídání hladiny vody v bazénu.Voda se zdá, že neuniká a je to v pořádku.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika