Příspěvky uživatele - Karel K.

Elektrika nebo benzin?, 13.9.2011
Dobrý den. Já bych to tak jednoznačně neviděl. Mám pozemek cca 800 m2 a už ho seču elektrickou s pojezdem 10 let. Je pravda, že teď uvažuji o benzínové, ale protože mě tam přibylo hrozně obsílání stromků, zídek a to při couvání a popojíždění sem tam... celý příspěvek >
Nejde nastartovat krovinorez, 10.9.2011
A proč kupujete stroj v marketu co stojí mezi kytkama a hráběma? Kdyby jste si koupil křoviňák v pořádným krámu, tak Vám vše vysvětlili, že si vlastně kupujete koncepčně starej stroj, že se šetřilo kde to šlo aby byla nízká cena a že je potřeba mazat... celý příspěvek >
Jakou levnou benzínovou pilu?, 8.9.2011
A právě takovou pilu chce. 20 let starou, jako novou.
Jakou levnou benzínovou pilu?, 8.9.2011
Kupte si co chcete. Třeba i boty, hadry a podobné šmejdy od Vietnamců, ale i Taka, Kiku a jim podobným. V Čínně umí vyrobit dobré věci, ale ty nejsou levné! Konkrétně Hecht je navržen v Číně a blbě okopírované staré zastaralé pily za účelem co... celý příspěvek >
Jakou levnou benzínovou pilu?, 8.9.2011
Pokud takto budou přemýšlet všichni, že než by přidali posranou tisícovku za pořádnou pilu, kterou jim v případě potřeby spraví klidně i po 10ti letech v každém servisu Stihl (nebo i jinou značkovou se zajištěným servisem) tak si raději koupí levnej... celý příspěvek >
Nejlepší sekačka na trhu, 30.8.2011
Díky, ale plechovou sekačku bez spojky nože nehledám. Ať Vám dobře slouží.
Nejlepší sekačka na trhu, 28.8.2011
Děkuji za info. Samozřejmě, že už to Honda ošidila a madlo už je kovové. Dojdu se na ní ještě jednou podívat, ale pokud jste jako uživatel s křidélky spokojen tak si jí asi také koupím.  Díky Karel.
Nejlepší sekačka na trhu, 28.8.2011
Sekačku od Bédi si určitě nekoupím.   Tam ať nakupují ti co mají černé brýle na očích.    Neříkám, že je tam všechno špatné, ale až zlevní tak o 30% tak bude cena odpovídat kvalitě. Od Husqarny také nic nechci. Vysoké ceny... celý příspěvek >
Nejlepší sekačka na trhu, 27.8.2011
Tak ta Honda HRX 476 má centrální nastavení výšky a to velice elegantně i s pružinou, že ovládání zvládne i žena. Tímto Hondu nevylučuji, ba naopak jsem se na ní byl podívat a velice se mi líbí. Jen nevím jaké ovládání a nevím jestli nejni od jiného... celý příspěvek >
Nejlepší sekačka na trhu, 27.8.2011
Tuto cenovou hladinu jsem si dal proto, abych si mohl vybrat sekačku bez komromisů. Nevím, proč by se měl centrál uvolnit. Stejně můžu tvrdit, že se při sečení vysoké trávy může třeba přepnout výška sečení na předním kole a následná jízda po třech... celý příspěvek >
Nejlepší sekačka na trhu, 27.8.2011
A kterou by jste si vybral, nebo jakou by jste mi doporučil na výše popsané sečení?
Nejlepší sekačka na trhu, 27.8.2011
Já ale nechci profi sekačku, ale nejlepší sekačku na zahradu. Takže hledám komfort, výkon, nízkou hmotnost a pokudmožno i tichou. To je celé. .  Myslím, že příští profi modely už budou mít i centrální nastavení výšky sečení. Pokrok nezastavíš.
Nejlepší sekačka na trhu, 26.8.2011
Tahle Honda vypadá dobře, ale spíš HRX 476. Ta se mě líbí víc, protože nejni tak velká. Nevím jestli je lepší HRX 476 C1HYE nebo HRX 476 C1 VYE. Je to ovládání u VYE s těmi křidýlky praktické? Nebudu síct žádné rozlehlé louky. Cca 600m2, ale spousta... celý příspěvek >
Nejlepší sekačka na trhu, 26.8.2011
Tak jsem koukal na tu Solovku a bez ohledu na cenu se mi nelíbí. Moc těžká a nemá ani centrální nastavení výšky. Motor Honda ovládání Honda tak proč kupovat Solo a navíc i dražší? Solo to nebude. Přesto děkuji.
Nejlepší sekačka na trhu, 23.8.2011
Přeji všem dobrý den. Pátral jsem zde ve starších vláknech a protože jsem nenašel co hledám, tak vás požádám o radu. Jakou sekačku do 35 000Kč. Částečně svažitý terén, proto chci pojezd. Uvítal bych variabilní, protože občas seču trávu i 50cm.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika