Příspěvky uživatele - sarkamala

Postřik jabloní, hruška, meruňka, broskvoň, 22.4.2012
Může mi prosím někdo poradit čím a kdy stříkat jabloně a hrušně případně i broskvoně a meruňky? Jabloně už kvetou / jsme na Břeclavsku/ a loni nám plody hnily už na stomech a z úrody nebylo nic, asi monilie?? Loni jsme jabloně stříkali jen proti... celý příspěvek >
A je po úrodě, 24.6.2011
Já jsem v Podivíně žádné velké škody na meruňkách nezaznamenala. Vypadá to na slušnou úrodu. Plody jsou zatím zelené. S
Červinost třešní, 15.6.2011
Letos jsme měli trochu červivé třešně, loni hodně. kdy a čím by bylo dobré je ošetřit aby příští rok byly méně červivé. Má souvislost červivost třešní se škůdci na broskvích a meruňkách?Díky Š
Modrá skalice ano či ne?, 11.6.2011
5-7 gramů skalice na kubík vody je jistá cesta na kožní. Max je dávat 1gram na kubík vody.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 7.6.2011
Mohl by jste upřesnit kde jste koupil sazenice stolních hroznů a stromků, se kterými jste byl spokojen? Díky Š
Okurky ve skleníku, 6.6.2011
Dobrý den. Mohl by mi prosím někdo poradit? mám ve skleníku okurku, která bujně roste, má tak dva metry a velké kvety, ale netvoři okurky. Jiné okurky jsou metrové a už mají 15 cm dlouhé okurky Bude ta bujně rostoucí mít také plody, ještě se mi to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika