Příspěvky uživatele - LukysCz

Výroba biofiltru k jezírku svépomocí, 23.6.2011
No nevím nejhůře čistitelné ano pokud máte 40cm vrstvu ale pokud koupíte místo 40cm radši 8x 5cm tak to vyčistíte v pohodě já mám kruh 70cm průměr 5cm tloušťka a i přesto že na chalupě žádnej nic moc proud vody neni a ještě přes 20m hadice mírně... celý příspěvek >
Výroba biofiltru k jezírku svépomocí, 22.6.2011
No ten kalfas nevím ale příde mi dost měkej pokud ho nezasypete celej hlínou se vám rozvalí, to mám taky doma ale jako naleju tam kýbl vody a když to zvednu stoho je uplná vrtule :) To radši dejte do toho kulatého ten líp drží tvar. Ale jinak esli... celý příspěvek >
Skimmer Oase AquaSkim 40, 20.6.2011 Obsahuje fotku
Tak tady mám nějaký fotky skimmeru, už jen potřebuji dodělat košík protože zmetek pořád plave tak tam musím nalepit nějaký závaží. Už teď tam sou hřebíky :D sice neplave ale že by semu nějak chtělo podvodu to ne :D Potřebné věci pro výrobu: KG... celý příspěvek >
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 17.6.2011
Taky sem měl jednou takový štestí JBL clynopond za 3 dny průhlednost do 150cm min. ale když sem to koupil podruhý účinek byl nulový
Řasa v jezírku teď na jaře, 17.6.2011
TO víte že by to šlo :) Na břeh dát velký placáky, a do tý mělčiny když vemete kotouč a půjdete kolem pole nebo nahromadu kam vozej kameny pozbíraný na poli tak vyzbíráte placáky a můžete skládat mám to tak taky :) a vypadá to líp než s tím kačírkem.... celý příspěvek >
Řasa v jezírku teď na jaře, 17.6.2011
No na 8m3 mi příde jako 11w UV lampa dost málo a pokud tam máte pár rybek tak rozhodně dostatečná není to sem měl na tento objem taky a nic nepomohla tedka co mam 36w tak se to vyčistilo ale průtok by to chtělo menší já mám na tu 36w jen 2500l/hod(v... celý příspěvek >
Slunečnice pestrá, 15.6.2011
Ještě se chci zeptat v jak hlubokém jezírku je schopná přezimovat se vzduchováním.
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 14.6.2011
taky si myslim :D
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 14.6.2011
Si můžem podat ruce :D ste na tom stejně já mam 100cm hluboký a to taky neni zrovna velká plocha a vám tam svítí aspon jen od to co píšete :D mě tam svítí od tý doby co vyleze sluníčko :D a svítí dokud nezaleze za stromy což je tak kolem 19:00 až v... celý příspěvek >
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 14.6.2011
K vašemu řešení nevím jak vy ale já měl zelenou vodu tak že sem ty ryby neviděl čistě ani těsně pod hladinou a udělal sem to následovně 36w UV lampa za 1200,- kč k tomu 200l sud 500,- kč, 10x filtrační kartáče co sem nařezal na 40 a 20cm kousky 40cm... celý příspěvek >
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 10.6.2011
Souhlasím s vámí p. Hrkal jedno léto sem taky takhle přijel a takovouhle skoro bažinu na zahradě a jak sem jel z dovolený měli v zahraním centru nějaké téměř prošlé chemie konkrétně JBL clynopond a v červenci z tý bažiny větší než na vaší fotce to... celý příspěvek >
Vydláždění jezírka, 2.6.2011
No to je taky pravda hlavně ty kousky co se odloví sou ostré jak přitva což by ani pro ryby nebylo moc dobré(pokud tam nějaké plánujete dát)
Vydláždění jezírka, 2.6.2011
A to chcete takhle dláždit lecé jezírko??? Já třeba když mám kameny po prvním schodu aby tam nebyla vidět folie do hloubky cca 30cm tak to je v pohodě i na stěnách drží jen když je položím občas sice nějakej schodím do vody nebo pes to zhrne kdy žse... celý příspěvek >
Uv lampa, 1.6.2011
Tak jako můžete to skusit i se zapnutým čerpadlem to záleží jestli se chcete koupúat nebo ne :D
Uv lampa, 1.6.2011
NO myslím že nejsi sám kdo tohle řeší já to taky doted řešil ted uz nemusim koupil sem 35w UV a večer když se podívám tak svítí přes pruhlednou přírubu a skleněnou zácpu na druhej výtoks UV lampy ale jinak fakt netuším to že na trafu třeba svítí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika