Příspěvky uživatele - Reniii

Papriky - 2013, 7.9.2013
Pěkné , to máte z jedné rostliny?
Rajče Ildi, 6.9.2013
Oni by Vám nejspíše nic neodepsali, jako mě
Rajče Ildi, 5.9.2013
A já mám Ildi od Seva Seed a mám je už třetí rok (stejný sáček) kulatá
Jaký stromek na domu?, 5.9.2013
Mě to přijde dotaz od hosta xxx.xxx.19.99 jako vtip. Když Vám kytky k srdci nepřirostly a nechcete koukat na práznou zed... co tahle místo pěti thůjí (5x) si koupit velkoplošný plakát s motivem rostlin?
Sklizeň rajčat 2013, 3.9.2013 Obsahuje fotku
Dnes jsem sklidila poslední várku Šejků - plíseň bramborová už je i u nás ale skoro vše stihlo dozrát. Ze šesti rostlin jsem postupně sklidila "2,5 lavóru rajčat", na kila to nevím ale takhle plně zatížený mohl mít k deseti kilčům.
Určení rostliny, 3.9.2013
Líčidlo jedlé
Zásilková zahradnictví, 2.9.2013
Máte někdo zkušenost se zahradnictvím trvalky-hybs.cz z Neratovic?
Lilkoviště, 1.9.2013 Obsahuje fotku
Takže je to vyřešené, jen co něco doroste bude... pizza s lilky a slaninou . Mirku, taky že mě bylo líto do nich říznout. Prodlužovala jsem dobu popravy jak to jen šlo... vyleštila jsem je na focení, nafotila s aranžmá i bez, zvážila (žádný neměl... celý příspěvek >
Lilkoviště, 1.9.2013
No to nejni vůbec špatný nápad s tou pizzou , dáváte je jen "vypocené" nebo je třeba lilek osmažit? Taky dělám domácí pizzu...
Lilkoviště, 1.9.2013 Obsahuje fotku
Sklizeň na dnešní oběd
Pochlubte se květinami, 31.8.2013 Obsahuje fotku
...ještě pár ze dneška
Neznámá kapradina, 31.8.2013 Obsahuje fotku
Opět prosím o identifikaci kapradiny, byla v květináči s jinou koupenou a povedlo se mi je úspěšně rozdělit...
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 28.8.2013
Děkuji Lído, to je přesně ono . Tahle tráva se každému moc líbí a možná ted ti kdo ho u mě viděli, shání Miscanthus purpurascens... protože na zahradě u Renaty je fakt moc pěknej
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 28.8.2013
Já musím mít zase něco extra . Jsem vzala baterku a šla jsem se na ten můj "miscanthus" podívat. Listy jsou ostré - zadrhávají v ruce. Celá rostlina je už 2metry vysoká, loni na podzim šla do oranžovočervena (nemám vyfocené), květy se nepamatuji... celý příspěvek >
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 28.8.2013 Obsahuje fotku
Pane Josefe, mrkněte co to mám za Miscanthus já , koupila jsem ho totiž loni  jako purpurascens. Nepřijde mi že by byl hodně výběžkatý (spíš hodně křehký - lámou se mi stébla) a barvu ted má krásně bronzovou.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika