Příspěvky uživatele - 235.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vzdálenost při výsadbě bujně rostoucích odrůd, 17.3.2010
To záleží na vašem rozhodnutí. Na jednom keři, řekněme v 10 roku můžete sklízet jen par kilo ale také třeba i několik centů.A stím je třeba počitat při volbě vedení. Na 1 metru čtverečním by se mělo počítat tak maximalně se sklizní 1,5 kg... celý příspěvek >
Založení tažňů, 17.3.2010
Říkáte to správně.Dnes jsou různé bezvirozí materialys vysokou vitalitou, takže je možné ponecat i v druhem roce kmínek i s ohnutým tažněm pokud máte dosatečně silné a dlouhé réví.  Dělal jsem jednou pokus a hned po výsadbě jsem nechal jen jeden... celý příspěvek >
Kdy přesadit nevhodně vysázenou révu?, 17.3.2010
K přesazení starého keře je nejlépe přikročit až je půda ohřátá někdy koncem dubna.Réví do té doby nestřihejte.Réva raší od vrchních oček takže ta která budete potřebovat ještě rašit nebudou i kdyř ty nejhořejší již začnou rašit. V tu dobu sazenicí... celý příspěvek >
Kdy přesadit nevhodně vysázenou révu?, 17.3.2010
Po výsadbě nebo po přesazení révového keře je třeba réví odstřihnout a ponechat jen 1-2 oké čípky. Kmínek je možné udělat až z nového letorostu v příštím roce,
Výsadba révy vinné, 17.3.2010
Řízky vyndejte třeba hned, ale nechte je ještě ve tmě a vlhku až do výsadby, která se má provádět až je zem teplá asi 9 stupnů. K vlastí výsadbě si přečtěte můj příspěvek k prvnímu příspěvku v seznamu.
Sázení révy a první řez na kmínek, 17.3.2010
Réva vinná se vysazuje na podzim nebo na jaře, stejně jako všechny dřeviny.Vysazuje se tak že celý řízek ať štěpovaný nebo neštěpovaný se zakope tak, aby nad zemí zůstalo jedno nebo dvě očka.Pokud jde o již naštpovaný řízek neboli hotovou sazenici s... celý příspěvek >
Tlakova mycka stihl 118, 25.11.2009
Mám 108, spokojenost!
Motor jikov, 22.11.2009
U Ducati jsou rysky, podobně jak u babety.
Motor Tera Vari, 14.6.2009
Muže to byt i vybroušenym kališkem na spojce
Aktinidie kolomikta - nejzdravější ovoce a kočky, 19.4.2009
Mám 2 ks sazenic, asi 50 cm vysoké ale jak začly rašit, kočky je okousaly. Ukousné větvičky (loňské výhony) jsem nastříhal asi po 4 pupenech a zapíchl do kelímku s hlínou. Nyní asi po třech týdnech krásně raší. Vyrostou z těchto řízků plodící... celý příspěvek >
zakroucena líska, 26.2.2007
Já to zkusila se stimulátorem a do hlíny. Zatím roste, ale ne všechny pokusy byly úspěšné.
semínka, 15.2.2007
Už druhým rokem jsem si nechala poslat zajímavé druhy semen z USA.Na googlu třeba: "vegetable seeds" a vysype se toho spoustu.Pak člověk musí najít jednak to,co potřebuje a pak ještě zjistit,jestli posílají i mimo USA,to nedělají všechny... celý příspěvek >
pěstování lilku (baklažán), 26.10.2006 Obsahuje fotku
Lilky pěstuji několik let.Vysévám je zároveň s rajčaty,možná o trochu dřív.Pak jsou ve foliáku/tunel/ a až je hodně teplo,tak je teprve odekryju.Největší lilek-zapomenutý-vážil skoro l kg!!Šednutí listů jsem pozorovala letos po prvních mrazících,nebo... celý příspěvek >
thúje které po roce zbělaly a uschly -proč?, 11.10.2006
Mám thúje zasazené už 6 roků,výška asi 2,5-3m a v zimě mě 4 z nich / z 30/ také zbělely, ale přes léto vyrašily nové výhonky. Obávám se,že další zimu nepřežijí. Mám je vlastnoručně vypěstované , první 4 roky v kontejneru, zalévám... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika