Příspěvky uživatele - 119.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci, 30.4.2011
Zdravím z Frýdku-Místku! Při okopávání jahod jsem na první malé potvory narazila před 14 dny. Hned jsem vyrazila zakoupit Ferramol a už mám posypanou celou zahrádku. Vloni jich tu bylo tolik, že jsem se letos rozhodla, že jim nedám šanci vyrůst... celý příspěvek >
Důležitost filtrace v jezírku, 30.4.2011
Chtěl bych se zeptat, jak moc důležitá je filtrace nebo UV lampa v mini jezírku (do objemu 1 kubíku). Nestačilo by jen tlakové čerpadlo, co by mi čerpalo vodu do horní části potůčku, výškově potůček - nebo spíš malý vodopád - začíná asi metr nad... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 25.10.2006
Nevím, kde jste přišel na těch 85 W, POR 250 má 250 W a rozhodně ji nezastavíte rukou. Pokud s ní nebrousíte 20 řetězů denně, tak pro vlastní potřebu naprosto stačí. Chce to jen trošku cviku a řetěz je nabroušen jako ze servisu. J.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika