Příspěvky uživatele - 95.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dušičkové věnce, 3.11.2008
Oběma vám dávám za pravdu. Problém je v tom, že si koupí či připlatí většinou ti majetnější. Starší lidé, kteří i více chodí na hroby svých blízkých, buď nekoupí nebo sáhnou hlouběji do peněženky na úkor nějaké své potřeby. A tak by měli kupovat... celý příspěvek >
Co to vlastně vyrábím, kompost?, 3.11.2008
"Strana" pana Vysloužila je ta nejvhodnější, co může být. Taky se mi zdá kompostér v tomto případu zbytečný "přepych". P. Vysloužil to dělá podobně jako já a má pravdu, kompost se sám pěkně zpracovává a hutní i bez zalévání a... celý příspěvek >
Dušičkové věnce, 3.11.2008
Láďo, je to smutné, ale ta cena za tu hrůzu byla ještě přijatelná. Viděla jsem spoustu dalších nehorázností a zaujaly mě "přírodní" věnce. Tam se ani nenamáhali zakrýt slaměný korpus, tavící pistolí přilepili 3-4 šišky, 3-4 kousky březové... celý příspěvek >
Šalvěj muškátová -salvia sclarea, 26.4.2006
Zdravím všechny a prosím o pomoc. Vloni na jaře jsem zakoupila a zasadila šalvěj muškátovou. Rostlina zimu nepřežila,předtím se ale vysemenila a nyní semenáčky vyrůstají všude okolo. Pokvetou mi letos ? Díky za radu. Linda
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika