Příspěvky uživatele - 196.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jakou fólii do jezírka?, 2.11.2008
1mm nebo i 0,8mm, folie se prodava v sirkach i 8 metru, je rovnou svarena
Voda na zahradě, 16.10.2008
Má na své zahradě malou studnu(jímku), 80 cm hloubka průměr asi tak 40 cm. Bylo to postaveno co můžu na 100% říci tak před rokem 1960. Byl tam přepad k sousedum kteří měli vodu ode mne, jenže měli ****** že tam mají mokro ode mne... Vodu jsem si... celý příspěvek >
Lovení potěru, 9.10.2008
myslímže ty oka budou ok, mne chytali takové rabičky taky tak
koupe hadice 3/4 na zahradu, 7.10.2008
Mám Valmon(ČR), spokojenost, koupeno v Penny
zazimování čerpadla, 7.10.2008
Mám kalové čerpadlo v jezírku Jak ho mam zazimovat? Vyndám ho, nevím jestli no nečím prolít...
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 23.8.2008
ja delal 10,5 m2 a stalo mne 10 tis bez prace a folie byla 1 mm, to nemam na koupani
Impregnace lávky přes jezírko, 15.7.2008
ještě mne napadá jestli by šla po použít i zelená skalice? Používám ji na mech na asfaltu tak by mne zajímalo jak to působí. Píšou že v 0,5 % roztoku je to hnojivo
Impregnace lávky přes jezírko, 15.7.2008
děkuji za reakce, vyhraje to u mne asi fermež, to mi doporučoval truhlář
Impregnace lávky přes jezírko, 13.7.2008
Dobrý den, lávku mám hotovou, přemýšlím čím ji šetrně impregnovat vzhledem k vodě v jezírku. Na srmkové trámy jsem našrouboval olšové kuláče o průměru asi 6 cm. Poraďte čím...?
Kurnk - izolace?, 13.7.2008
Já jsem dával cementove desky, 100 mm kamenou vatu a uvnitř dřevotřísku. V zimě mi na podlaze dvakrat se udělal na vodě jen tenký led
Podklad pod folii, 13.7.2008
to by mne také zajímalo, mám připravený koberec, plachtu na nákladak, písek ale ten dám jen na dno a terasu. Nebo myslíte že by písek držel i na boku který je velmi strmý? Díky Petr K.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika