Příspěvky uživatele - 60.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zdivočelé maliny, 23.9.2009
Asi záleží jaké maliny máte. Předloni jsem klasické maliny (jeden rok vyrostou a druhý rok plodí a pak uschnou) vyměnil za maliny, které plodí na výhonech vyrostlých na jaře. Plody dozrávají právě teď v září. Pak se mají odstranit. Jenže jsem to... celý příspěvek >
Sežrané bobule, 23.9.2009
Vloni jsem ze zoufalosti rozvěsil na každý strom 2 - 3 PET lahve s pivem a cukrem. Nachytalo se hodně vos a sršánů a letos jich u nás tolik nelítá, je jich míň. Ale pivo se musí obměňovat, tak jsem letos použil domácí šťávu. Výsledek perfektní, jen... celý příspěvek >
Mravenci v zahrade, 29.4.2009
To je blbost fungující možná tak na faraony, kteří mají životnost necelé 3 měsíce, jinak se ale většina druhů zahradních mravenců dožívá kolem 20 let a na ty to sakra účinkovat nebude.
nízký živý plot, 14.1.2009
Děkuji, o bobkovišni jsem četla, ale zatím jsem ji neviděla. Původně mě napadl dřišťál, ale trochu jsem se vyděsila trny. Já jsem takový zedník, tesař a zahradník amatér, takže jsem ráda za každou radu. Zatím to vypadá na bobkovišeň, i když ten... celý příspěvek >
Kdy a jak na redukční řez?, 29.11.2008
Jste si jistý?  Někdo mi už doporučoval řezat v jarních měsících, Vy tvrdíte přesný opak
Masivní otvor ve větvi, 14.11.2008 Obsahuje fotku
Ještě bych si dovolil ukázat Vám obrázky kmene našeho ořešáku a myslím, že jsou dost vypovídající.
Masivní otvor ve větvi, 9.11.2008 Obsahuje fotku
Děkuji všem za reakce. Mám k dispozici detailní fotky. Láďa
Masivní otvor ve větvi, 8.11.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, v jedné větvi jsme objevili velký otvor, který je dosti hluboký (na stejném místě kdysi rostl choroš). Větev jsme obvázali, aby do ní nezatékalo. Chtěl bych Vás požádat o radu, jak nejlépe ochránit větev před zimou a jak postupovat na jaře... celý příspěvek >
Víno a první mrazy, 11.10.2008
Dobrý den, během září se u nás vyskytl první mrazík. Víno dozrávalo, ale důsledkem mrazu ztratilo chuť. Ani po týdnu vyšších teplot nedošlo ke zlepšení. Má mráz skutečně tak velký vliv na chuť dozrávajícího vína?
Výhonky z kořenů u švestek a renklód, 4.10.2008
Dobrý den, u jugoslávských švestek i renklód (stáří 20 let) vyrůstají z kořenového systému výhonky ve velkém množství a koncentraci a vznikají malá trníčka v obvodu celého kořenového systému. Je účelné vysekávat útvary a odstraňovat výhonky, když se... celý příspěvek >
Ošetření větve jabloně, 3.10.2008
Dobrý den, na zahradě nám roste 60 let starý strom Matčino.  Ve spodní větvi, která má v daném místě obvod 40 cm, vyklovali ptáci otvor velikosti housky asi tak 20 cm od kmenu. Větev je pevná, stále plodí, ale chtěla by ošetřit, aby nebyla... celý příspěvek >
Kdy a jak na redukční řez?, 2.10.2008
Dobrý den, na zahradě máme 70 let starý ořešák, který bychom chtěli omladit. Chtěl bych se zeptat, jak postupovat při řezu a kdy jej provést. Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika