Příspěvky uživatele - 41.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nať brambor vadne, 18.6.2020 Obsahuje fotku
Na listech nic šedivého není, jenom okraje listů jsou oschlé. Zkusila jsem několik brambor vykopnout a vkládám obrázek. Každá je nějak divně rozdělená. Nevím ale, jestli to má s vadnoucí natí něco společného.
Pivoňky - zmlazení?, 17.6.2020
Ta je ale krásná.
Nať brambor vadne, 17.6.2020
Zráním to určitě není, brambory teprve začínají kvést; mandelinky nebyly skoro žádné, vláha snad v pohodě. Je divné, že se tak stalo najednou během týdne. Není to na jednom místě, někde je to horší a někde je porost zatím docela pěkný.
Nať brambor vadne, 17.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, ještě minulý týden byla nať brambor krásně vzrostlá a vysoká. Nyní začala vadnout, okraje listů jsou nahnědlé. Jedná se o odrůdu Agria, byly ošetřeny proti plísni i mandelince. Děkuji za reakci. MS
Ovocné stromy vo vyšších, veterných polohách (700 mnm.)?, 18.11.2019
mám také podpbný problém...(600 m.n.v.). Takže jsem letos zasadila čísteckou lahůdku, renetu coxovu a ráda bych ještě něco takového jako red chief nebo něco podobného. Mohl by někdo prosím poradit? Děkuji
Hrušně do horších podmínek, 18.11.2019
ráda bych se také přidala. Stromům moc nerozumím, a tak jsem dala na staré odrůdy- V Táboře mi řekli, že do mé polohy (600 m.n.m) se hodí děkanka robertova, takže jsem jí letos zasadila. Samozřejmě není nad dobrou radu, pochybila jsem?:-D Děkuji
Andělské trubky, 13.8.2019
Dnes jsem si objednala semena andělské trubky¨a chtěla bych se zeptat jestli má někdo s tímto zkušennosti. Kdy zasadit, kdy přesadit, kdy dát do stabilního květináče na možný vysunutí květiny ven. Sice jsem našla nějaké příspěvky ane ne radu co se... celý příspěvek >
Brambory nevyklíčily, 11.6.2019
Je to koupená sadba Agria, sice druhým rokem, ale to takhle děláme vždy a samozřejmě měníme stanoviště. Přípravky, které uvádíte, nepoužíváme, pouze Mistral proti plevelu. Ten používáme také už několik let a nebyl nikdy problém. Nechápu, že... celý příspěvek >
Brambory nevyklíčily, 11.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos nám část brambor na poli vůbec nevyklíčila. Třeba metr je úplně bez porostu. Když jsem je zkusila vykopat, jsou stejně tvrdé, jako když se sázely. Některé mají tenoučký kořínek a malé brambůrky, ale po nati ani památky. Podobně je na... celý příspěvek >
Sulka - K, 17.5.2019
Zdravím, v návodu se píše - na půdní hnojení použít minimálně 14 dní před výsadbou. Tak to jsem nestihl. Chtěl jsem teď přihnojit zeleninu půdní zálivkou. Píši také, že to není hnojení na list, patrně hrozí popálení rostlin. Používá toto hnojivo... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 4.1.2019
Krásný bílý a mraziví den, do včerejška nám na kuch. lince zbyla jedna přerostlá cuketa BUSH BABY F1. Doplnila Vánoční dekoraci (je krásně pruhovaná). Neměl jsem co do jarních závitků - vietnamskému marketu došlo zelí a mé sežrali už za vegetace... celý příspěvek >
Nejsladší rajčata, 5.9.2018
Zdravím, loni i letos u nás ve sladkosti vede Sweet Aperitiv. Velmi spokojeni. Gardenbery je u nás méně sladké (zkouším teď nechat přezrát), a má silnější slupku.  Sweet A. jsou pro nás krásně sladká a akorát na skuz - ani blemc ani tvrdá... celý příspěvek >
Kdy nasadit dovezená vejce?, 14.6.2018
Dobrý den, stačí je nechat v klidu přes noc a ráno je můžete dát pod kvočnu. Čím čerstvější vejce máte, tím je větší šance úspěšného líhnutí. Týden je zbytečný, jak z hlediska čerstvosti vajec (i když je můžete použít i do dvou týdnů), tak i... celý příspěvek >
Rajče přezimování, + chili Reiper + chili pyramid, 9.5.2018
Zadavatel: Carolina zůstala na okně a do dnes sklizeno 5 papriček. Pyramid sklizeny 2 papričky, na rostlině 10 zelených. Rajčata šla v půli dubna do skleníku a teď v neděli 6. 5. sklizená první dvě, další dozrávají. Rostliny ve skleníku trochu... celý příspěvek >
Nepřijetí nových slepic, 9.5.2018
Dobrý den, co pamatuji, tak měla moje maminka celý život slepice. Nikdy neměla všechny nové, vždy postupně omlazovala chov přikoupením několika mladých. Problémy se zvykáním byly, ale nakonec si na sebe vždy přivykly. Jestli je měsíc už moc dlouhá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika