Příspěvky uživatele - 97.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Měření lihoměrem, 12.8.2009
Prosím, jsem úplný amatér a proto žádám, jestli mi někdo poradí jak postupovat při měření lihoměrem popř. cukroměrem.Děkuji Borek
Myrobalan jako podnoz, 23.4.2009
Při dozrávání plodů slivoně z nich vytéká a ztvrdne něco jak živice. Plody shnijí a opadají. Mohl by mě, prosím, někdo poradit co proti tomu dělat a co to je? Děkuji. Luboš
Kmen napadený maxikůrovcem, 1.8.2008
Moc Vám dkuji za radu, byl to doopravby ten drvoplen. Po odstranní kury jsem jich nakonec pochytal skoro 20 v ruzných stádiích vývoje od délky 1 cm az po 10 cm.Ted jsem zvedavý, jak si stím merunka poradí. Preji hezký den.
Kmen napadený maxikůrovcem, 24.7.2008
Dobrý den, mám starou meruňku a ve spodní části kmenu je několik dír o průměru asi jeden centimetr, u kterých se hromadí výkaly těchto housenek. V jiném mladším stromě se mi podařilo jednu vytáhnout. Byla asi 7 cm dlouhá a byla zbarvena dohněda.... celý příspěvek >
Řez staré meruňky, 24.7.2008
Mám na zahrad nekolik starých merunek a z praxe vím, ze jim i radikální rez neuskodí. Vichrice Ema mi je trochu ponicila, ale po urezání vetví znovu vyrostly mladé a silné výhony. Proto bych se nebál ji seríznout na Vámi vyhovující výsku a... celý příspěvek >
Rakytník - jak rozpoznat, 22.9.2006
Rakytník nesháním, mám jich pět, ale jak mám poznat, kteá rostlina je samčí a která samičí? Kdyby to šlo  Prikryl.lubomir@seznam.cz  Dík.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika