Příspěvky uživatele - 64.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Posekání 4 ha luk na seno, 1.8.2011
Možná bych spíš šel do Dakr FD3, Vari BDR 1200 je skvělá sekačka (osobní zkušenost), ale Dakr má výhodu ve vyměnitelných adaptérech a možnosti tahat za sebou káru.
BRD 620 Lucina, 28.7.2011
Na to pozor - profesionální je 850 I/C, ten má pomocné čerpadlo pokud má filtr oleje a valivé ložisko na vývodové straně kliky. 850 Series má kliku ve futrech. GSV 190 má stejně jako 850 I/C litinovou vložku válce, ale klika má ložisko dole i nahoře... celý příspěvek >
BRD 620 Lucina, 27.7.2011
Vybíral bych podle svažitosti plochy. Na svažitý terén Lucinu BDR 620 s GCV 190 (teď běží ještě akce, kdy tam je namontován GSV 190 za stejnou cenu), na rovinatější plochu BDR 620 B s Briggsem. Obě jsem měl několikrát v ruce a s Briggsem je tišší (má... celý příspěvek >
Vari GCV 190 vs. kopec, 12.7.2011
To jsou ale nesmysly co tu píšete- co se týče Vari Hondy, převodovky i adaptéry jsou vyráběný v česku, motory pak podle typu ve firmě Atesa Itálie (GCV 160) případně v USA (GCV a GSV 190). Naopak týhle stavebnice bych se vůbec nebál, je to mohutně... celý příspěvek >
Křovinořez do 10.000,- Kč, 9.7.2011
Já za sebe doporučuji VARI KC 435, vyráběný u nás. Za cenu 9500 Kč získáte opravdu dobrého pomocníka, už jsem měl možnost jej vyzkoušet a výsledkem jsem byl doslova unešený. Tenhle stroj rozhodně stojí za to.
Sekačka Dolmar PM-4600 S, 7.7.2011
Nedávno jsem měl zapůjčenou PM 4600 S3, oproti PM 4600 stojí o dva tisíce víc a má tři rychlosti pojezdu. Sečení s ní je pohoda - bez problémů si dá o vyšší trávu (na první nebo druhou rychlost) a nevím o tom, že by měla problém s ucpáváním výhozu,... celý příspěvek >
Jikov 1447 DVCE, 1.7.2011
Právě z důvodu velmi obtížného startování (velkého odporu) jsem původní motor 1453 odstavil z provozu a sehnal jsem si 1447 DV s mechanickým dekompresorem, na startování i výkon je tenhle motor mnohem lepší.
Stiga Combi 53 SQ BW B&S, nebo Hecht 556 RS 5 in 1, 28.6.2011
Sekačky Stiga, se stejně jako CastelGarden, Mountfield, Dolmar, Alpina a dalších mnoho značek vyrábí v největším závodě na sekačky v Evropě, italském GGP v Castelfranco Veneto.
D-test, 5.6.2011
Další zajímavý test najdete zde. Je tam celkem pět modelů...
Dakr FD-3, 3.6.2011
Vážený uživateli 175.49, to co píšete je plné nesmyslů. Vůbec se to nezakládá na pravdě - stroj by se vám totiž bez oleje vůbec nerozjel. Navíc dojmy ostatních uživatelů jsou velmi pozitivní, tohle spíš zavání konkurenčním bojem než nekvalitou.
Zkušenosti s traktory Toro, 16.5.2011
Jsou to kvalitní mašinky. Výkonově na úrovni Starjetů, spolehlivostí taky. Náhradní díly jsou stejné jako u Karsitů, vyrábí je ve Dvoře Králové nad Labem.
Mulčovač Vari nebo Dakr?, 15.5.2011
F 600 jsem měl v ruce několikrát. Je to velmi dobrý stroj se skvělou průchodností terénem. Standartně je osazený motorem GCV 190,ale já měl k dispozici s GSV 190, který je výkonově stejný - i pokud mu dáváte céres a zatěžujete naplno (sečení trávy na... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky do 15 tis. Kč, 10.5.2011
A kdo v číně nevyrábí? Benzínový sekačky tam GGP ale nedělá, jen dva modely elektrických, drtiče a elektrický vertikutátor. Například Briggs tam vyrábí věhlasný motor DOV a řada dalších tam vyrábí taktéž. S tou Hondou bych to neviděl tak tmavě, mám s... celý příspěvek >
Nereaguje na přidání plynu, 9.5.2011
Přesně tohle mi dělala ucpaná tryska volnoběhu - je to mosazný šroub za šroubem bohatosti na karburaci. Byla ucpaná, motor za tepla startoval jen na sytič a jakmile jsem ubral otáčky, tak chcípnul. Ta tryska je tenká a ohromně snadno se přicpe.
Mulčovač Vari nebo Dakr?, 8.5.2011
Když už bych se rozhodoval o mulčovači, bral bych výše zmíněný DAKR Tekton v provedení Enduro s motorem Briggs 850 I/C - sice nemá plnohodnotné tlakové mazání, ale profi rozvod OHV a olejové čerpadlo s filtrem - tlakovou filtraci oleje. Velkou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika