Příspěvky uživatele - 92.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 6.9.2008
Taky jsem nikdy nenašla "hnízdo" a pokousaní jsme, i když jsem letos překopala půlku zahrady a trávu budu teprve sít. Připojuji se tedy k otázce - jak je najít? Ale přidám svou trochu do mlýna - kamarádka lékařka mi poradila užívat prášky... celý příspěvek >
Kompostér, 4.4.2008
... a ještě mě napadá - neměla bych tedy koupit rovnou druhý (stejný) kompostér? Bude to na zahradě vypadat líp, než když za půl roku zjistím, že 600 l na 600 m2 nestačí a budu muset koupit jiný. Nebo je to blbost a běžně se používá jen jeden (i když... celý příspěvek >
Kompostér, 3.4.2008
Děkuju Vám oběma, taky mě pak napadlo, že kdybych vyvrtala díry, tak by jima zase víc vysychal. Tak budu odklápět  
Kompostér, 3.4.2008
Dobrý den, koupila jsem kompostér 600 l, doufám, že bude stačit na zahradu asi 600 m. Jen je mi divné, že má nepropustné víko, když se přece má kompost i zalévat. Mám do něj navrtat díry, aby se tam dostal déšť, nebo to v kompostéru funguje jinak?... celý příspěvek >
jaká DPH, 17.3.2008
Dobrý den, od 1.1.2008 platí nový zákon, ale nikde nemůžu zjistit, jaká DPH je pro stavbu bazénu u stávajícího rodinného domu (do 350 m2, tedy "sociální bydlení"). Zdá se, že by to mohlo být 9 % a ne 19 %. Poradíte? Díky.
Kosatce, 5.3.2008
Ahoj, rozrostla se mi zahrada a mám málo místa na plném slunci. Co s kostci, které plné slunce potřebují?
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 5.3.2008
Díky za informace i ochotu. Pokud byste se mohl o Velikonocích stavit a povědět mi víc, bylo by to fajn. Napište mi na adresu  taughannock@seznam.cz. Majka
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 1.3.2008
No to právě ještě nevím. Šachta u bazénu (pod zemí) se mi moc nelíbí, ale do přístřešku bych to musela táhnout asi 10 m (+8m kolem bazénu). Taky jsem slyšela, že je lepší podzemní, aby bylo čerpadlo pod úrovní vody.  Co považujete za lepší Vy?... celý příspěvek >
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 1.3.2008
Bazén bude plastový, 7,5 x 3,5. Za typ na čerpadlo děkuji. Majka
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 1.3.2008
Já jsem psala, že jenom uvažuju o tepelném čerpadle z Mountfieldu - teď ho nabízejí asi za 24 tis., jinde jsem levnější nenašla, spíš o hodně dražší. Bazén i všechno ostatní řeším jinak.  Co poradíte?
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 29.2.2008
Pane Svojanovský, já za kytičku děkuju. Jaké úpravy jste měl na mysli? Jaká vylepšení a zjednodušení jsou možná? (při stavbě bazénu) Díky, Majka
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 29.2.2008
Milí přátelé, moc děkuji za Vaše názory - dnes jsem se konečně odhodlala a bazén objednala. Otázkou, zda to zvládnu, jsem hlavně myslela fyzicky (ale finančně trochu také). Někteří mě strašili, že ta technika je složitá (spousta páček a hejblátek),... celý příspěvek >
UV ochrana vody v bazénu-tip na ceny, 17.2.2008
... a co ozonizace vody? Je lepší, než UV?
Náročnost péče o zapuštěný bazén, 17.2.2008
Ahoj, jsem samotná ženská s dětmi a přemýšlím o pořízení bazénu. Zvládnu péči sama? Podělíte se o zkušenosti? Díky, Majka. 
Polystone - capri-metallic, 8.2.2008
Dobrý den, ráda bych pořídila plastový bazén polystone ve verzi capri-metallic, ale slyšela jsem, že celkově takový bazén působí moc tmavě. Mám někdo zkušenosti? Nebo by mohl poslat fotky? Nebo mě dokonce dovolil podívat se? Děkuji, Blanka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika