Příspěvky uživatele - 130.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s tím?, 4.3.2009
Ještě jsem četl v jiné rubrice vtipný nápad: Pokud Vám z pahýlu vyrazí vlk, lze jej přihnout a upevnit přivázáním k pahýlu, použít pro zapěstování nové kosterní větve a později nepotřebný štrumfl odříznout. 
Úvahy před řezem i po něm, 4.3.2009
Próza je moc hezká, možná jen chybí současné obsazení rolí. Nebo trocha poezie od..., mého oblíbeného. To jsme byli ještě malí,/když maminky zpívávaly/spi děťátko, houpy hou./Dnes už zpíváme jim sami/za to, že tak rády s námi/sedí večer nad... celý příspěvek >
Co s tím?, 4.3.2009
Zpětný řez znamená jakékoliv zakracování jedno- případně víceletého dřeva. Zde je myšleno to, že pokud Vám vyrazí metrové přírůstky, tak po ponechání budou dlouhé holé větve, zkrátíte-li je v době vegetačního klidu o 1/2 či více, podpoříte opět silný... celý příspěvek >
Jaké odrůdy salátu do skleníku?, 3.3.2009
V této době je dobře vyset salát do nevytápěného skleníku. Poradí mi někdo s odrůdami? Jaký salát ledový, jak se od něho liší římský. Nelképe co nejrychleji co nejpevnější hlavy a co největší. Je ještě vhodná nějaká jiná zelenina jeko předplodina -... celý příspěvek >
Co s tím?, 3.3.2009
Nevím, zda si vytvářím správnou představu. 2/3 koruny "narovno". Zbyly asi jakési pahýly kosterních větví i s obrostem, něco jako předpřípravný řez před přeroubováním či radikální řez zmlazovací. Hledal bych větve, použitelné na pokračování... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 3.3.2009
Rovněž tak nadsazené se mi zdají často údaje o skladovatelnosti, které se mi nedaří dosahovat, i když souhrn ovlivňujících faktorů by u mne mluvil spíše pro skladovatelnost delší.
Výsev rajčat, 2.3.2009
K pěstování ve skleníku: Papriky jsme po několika létech vzdali. Mšici nezahubilo ani několik postřiků a to i na plody, naopak zachutnali jí i rajčata, která stříkat v době sklizně se mi nelíbí. Takže pěstujeme ve skleníku rajčata (po stranách(a... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 2.3.2009
Po víceletém experimentování pěstuji rajčata pro širší rodinu už jen v nevytápěném skleníku. Výrazně se tím omezí plísně a také urychlí sklizeň. Pár kousků Stupického nesmí chybět, v ostatním experimentuji, každý rok více odrůd, které nakonec... celý příspěvek >
založení nového sadu orientovaného na západ, 2.3.2009
Skutečně je třeba více údajů. Podobné téma už tady bylo vícekrát a závěr byl vždy stejný: na dálku a bez znalosti mnoha dalších faktů skutečně kvalitní radu nedostanete. Jen v rychlosti co postrádám:  - zabezpečení proti zvěři bude dokonalé? -... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 27.2.2009
Začal jsem testovat odrůdy jablek vlastní degustací. Situace na trhu je natolik dobrá, že lze koupit jablka Goldstar, Topaz, Otava a jiná - pro zákaz reklamy nemohu psát kde. Koupím 3 nebo 5 kg a zkoušíme v rodině, zda právě tohle chceme mít doma. Je... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 23.2.2009
Sirius (G.D.xTopaz) množí Fytos, jablko jsem dosud neochutnal, je popisováno jako navinule sladké, aromatické velmi dobré až výborné. Myslím, že chuťově nebude daleko od Goldstaru, možná malinko "ostřejší" díky Topazu. Těch žlutých odrůd se... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 20.2.2009
Vzpomínky, nostalgie, sentiment a také stesk po těch, kteří už zde nejsou, to všechno patří k životu, stejně tak, jako jeho pokračování v další generaci - lidí i stromů. Právě proto hledám zkušenosti u druhých, abych pro další generaci zasadil to... celý příspěvek >
Slepice devastují trávník, 18.2.2009
Hezký popis. Před léty jsem pomáhal obsluhovat dvě drůbežárny, možná 2000 slepic, které takto zdevastovaly velkou plochu skoro hůře než koně. Jenomže nejde jen o popelení, jde i o pastvu a o stín. Asi bych doporučil stěhovací klec na kolečkách -... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 18.2.2009
Dal jsem doma ke konzumaci Goldstar a Bohemii, Goldstar jednoznačně vyhrává. Kromě toho, že zřejmě potřebuje teplejší stanoviště - což už asi změny klimatu poskytují - nenacházím v jeho popisech jakékoliv nectnosti, či se snad mýlím? Plzeňsko, 400... celý příspěvek >
Popisky k rostlinám, 16.2.2009
PVC lino a obyčejná tužka. Ostrou špičkou lámacího nože naříznete lino na lesklé horní straně a zlomíte. Velikost podle potřeby. Pak na druhou stranu normální obyčejnou tužkou spíše měkčí napíšete cokoliv, tužka na počasí není závislá. V... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika