Příspěvky uživatele - 19.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskve - recepty, 15.8.2008
Já dělám něco podobného, ale tento recept taky znám.Ten druhý je 800g nebo ml i kombinace- třeba 250g tvarohu, 220ml šlehačky a 400g bílého jogurtu, může být cokoliv prostě co zrovna máte doma i zakys smetana.Kombinace mi chutnají víc, přidáme cukr,... celý příspěvek >
Rajčata - recepty, 15.8.2008
Ahojky Lucko, Mílo a ostatní.Hlavně aby byl v pořádku a ti neřádi už broučka malýho netrápily.Až se zas vše dá do kupy tak určitě uvaříte i to čatny Děvčata, teda o těch potvůrkách jsem se dozvěděla až tady na foru.Rodiče měli zahradu, spousta... celý příspěvek >
Mučenka (Passiflora coerulea), 14.8.2008
Radime, moc Vám děkuji.Semenáč zatím nekvete, tak snad příští rok: Ale je to obrovská rostlina, neustále narůstá, až musím občas zasáhnout nůžkama, jenže za pár dní není stejně poznat že byla stříhaná. To ta kupovaná kvetoucí je proti ní úplný... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - kdy kupovat a sázet trvalky, skalničky atd, 14.8.2008
Ahojky, pokud koupíte rostliny v kontejnerech (květináčích) sázet můžete kdykoliv.Já v průběhu celého léta dokupuji a sázím.Zkušenosti se zásilkovými obchody nemám, ale je tady několik debat.Já nakupuji v malých zahradnictvích v okolí svého bydliště.... celý příspěvek >
Mučenka (Passiflora coerulea), 13.8.2008 Obsahuje fotku
Ahojky Radime, vidím že se vyznáte.Tak že, když mám koupenou mučenku - kvetoucí a tu stejnou mučenku vypěstovanou ze semínka - zatím nekvete, druhým rokem.Tak je šance, že se dočkám plnohodnotných plodů, až se samozřejmě rozkvete.Jak to takové... celý příspěvek >
Hvězdník, 13.8.2008 Obsahuje fotku
Tak už mi vykvetl a objevila jsem na další cibuli poupě. Letos se nějak snaží, nebo se zbláznily???
Rajčata - recepty, 9.8.2008
Ještě se vrátím k tomu masu se zeleninou.Taky jsem to dělala, dnes a když jsem šla do komory pro lečo a houby, padla mi do oka plechovka s ananasem.Tak jsem chvíli přemýšlela pak jsem rozpočítala... ententýky...a padlo to na ten ananas a je to... celý příspěvek >
Rajčata - recepty, 9.8.2008
Aj ta krajta, tak to jsem se teda trefila.Ale jo, je to rychlé a dobré.Přes léto vymýšlím rychlovky, je spousta práce na zahradě a kolem domu v těch pařácích se mi nechce stát dlouho u sporáku, šetří to čas.Danielo k tomu těst.salátu, pokud vám to až... celý příspěvek >
Mám taky koťata, 9.8.2008
Danielo, máte pravdu, jsou nejkrásnější dokud jsou malá.Jsou neohrabaná křehoučká, a nevynechají žádnou chvíli k mazlení.S těma většíma už taková sranda není.Ty už se chodí mazlit jen když se jim chce.Ale i tak jsou to miláčci.Já včera večer... celý příspěvek >
Rajčata - recepty, 8.8.2008
Pardon!! No, ale protže vím jak je to s tím vymýšlením co uvařit tak přidám ještě něco.  Kuřecí maso na kousky opečeme na trošce tuku, přidáme skleničku scezeného leča, sleničku scezených hub v nálevu - nemusí být, přivedeme k varu a odpařujeme... celý příspěvek >
Rajčata - recepty, 7.8.2008
Ahojky, u nás je zas nejoblíbenější těstovinový salát.Uvař.těstoviny, rajčata, papriky okurky, strouh. mrkev, steril.kukuřice, sůl,pepř a zakys smetana.
Rajčata - recepty, 5.8.2008
Luci, určitě ano.Jestli otrháte rajčata teď zelená nebo na podzim ty co nestihnou dozrát, vyjde to na stejno.Zelená jsou prostě zelená.A napište jak vám to chutnalo a jestli se to podobá tatínkovu receptu.
Rajčata - recepty, 5.8.2008
1.5kg zel. rajčat, 200g jablek, 300g cibule, 150g švestek, 180g cukru, 1lžička hoř. semínek, 1lžička mletého pepře a nov. koření, 1dl octa... rajčata cibuli a oloupaná jablka pomeleme na mas. strojku, osolíme a necháme přes noc stát.švestky namočíme... celý příspěvek >
Rajčata - recepty, 5.8.2008
Lidičky bezva recepty.Pane Vysloužil, řekla bych, že nejlepší nápady má člověk vždy když si chce ulehčit práci.Jinak já pasíruji přes cedník špičák naleji směs a ponorným (tyčovým) mixérem mixuji až zůstane jen to co přes dírky neprojde.Jde to... celý příspěvek >
Rajčata - recepty, 4.8.2008
Nenadávat, přemlouvat.Já to taky tak dělám - mám vás ráda miláčkové moji.Zabírá to!!!
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika