Příspěvky uživatele - 40.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Travní fréza, 3.9.2009
Dobrý den, Já mám ten benzínový model. Použil jsem jak pružiny, tak nože. Za ty peníze to službu udělá. Občas mi zlobil motor, po delší práci se vypínal a nešel nahodit, ale po asi půlhodině odpočinku to zase jelo. Koš je k ničemu, ihned se naplní a... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 15.9.2008
Jakou budete dělat dlažbu? Trámy super, čím to máte natřené?
Pochlubte se tulipány a narciskami, 3.9.2008
Paní Míšo, krásné barvy, radost pohledět. Nejvíc se mi líbí oranžový na fotce č. 4. Máte záhonek hned vedle zámkovky a z druhé strany obrubník. Pokud jsou obrubníky v betonu, nemáte problém v létě s vysycháním?
Pochlubte se svojí zahrádkou, 1.9.2008
p. Lenpel: Moc pěkný je ten pohled na fotce č. 5 přes kytičky do krajiny. Mrňous už to tam s auty na pískovišti dobře řeší. Kolik mu je? My máme tříletého.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 29.8.2008 Obsahuje fotku
Pane Karle v podstatě Vám rozumím. Původní přání manželky bylo udělat tzv. babičkovskou zahrádku s kytičkami, ovocnými stromy, skalkou atp. Jelikož jsme dostavěli ve čvrti, kde jsou samé nové domy, v okolí vznikly zahrady jak říkáte "nového... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 28.8.2008
Pane Ferdo, na první fotce se otevírá zajímavý výhled do krajiny. Nemáte ještě další fotky? Odkud jste (jestli to není tajné)? Jinak super zvířátka.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 27.8.2008
Míšo, děláte to dobře. Když jsme zahrádku zakládali, chtěl jsem mít všechno hned, veliké, vzrostlé. Zahradník mi to tehdy dost dlouho rozmlouval. Ušetřil mi tak spoustu peněz a možná i zklamání, kdyby něco vzrostlého zašlo. Každý rok vše o něco... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 27.8.2008
Na skalce mám jen dva jehličnany a to nějakou velmi pomalu rostoucí borovičku (teď má asi 20 cm) a pak malý kulatý (zakrslý?) smrček. Na fotkách asi nebudou moc vidět. Smrček mi letos na jaře rozsedl zajíček, který k nám jako nevítaný host... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 27.8.2008
Děkuji všem za podporu. Zahrádku nám navrhoval a dělal zahradník pan Blecha tady z Liberce. Kytičky pak většinou přidávala manželka a dále se o ně i stará. Já mám na starosti převážně trávník (jak ten sterilní - zelený, tak jsme založili i... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.8.2008 Obsahuje fotku
Míšo, máte krásné záhonky s kytičkami, radost pohledět. Prostě nádhera. Přidávám několik fotek z naší zahrádky (založena v roce 2005).
Pochlubte se svými altány, 6.8.2008
Dobrý den, krb od jara dost využíváme. Nemůžeme si ho vynachválit. Griluje tedy spíše manželka a já s malým jen konzumujeme. Při stavbě byl největší problém sehnat zedníka, který uměl udělat ten oblouk z klinker cihel. Co se týče výhledu na Ještěd,... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 5.8.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, přidávám fotografie pergoly (altánu) s krbem, který jsme stavěli minulý rok. Jinak jsou zde pěkná dílka, moc se mi líbí výtvor paní Aničky. S pozdravem Dalibor, Liberec.
Založení trávníku v jílové půdě, 3.3.2008
Díky za rady. Zvolím způsob jen lokální aplikace. Ještě by mě zajímalo jaká travní směs by byla vhodná do jílovité půdy. Na internetu jsem našla spousty firem nabízejících travní semena, ale spíše pro zahrady, hřiště a golfová hřiště v ideálních... celý příspěvek >
Založení trávníku v jílové půdě, 22.2.2008
Díky za Vaše rady. Jsem sice proti přehnané chemii, ale na křídlatku asi bude opravdu potřeba. Chtěla bych se dále zeptat, kdy je nejvhodnější nějaký přípravek (například Roundup, nebo látku na stejné bázi) aplikovat a zda lze takto zničit i... celý příspěvek >
Založení trávníku v jílové půdě, 21.2.2008
V zimě jsme dostavěli, plocha zahrady, kde bych chtěla trávník (hezkou louku) je cca. 600m čtverečních. Nynější stav je následující: podloží jíl, trochu rumiště, místy staré trsy trávy a plevele (křídlatka a spousty dalších rumištních rostlin).... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika