Příspěvky uživatele - 4.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co napověděla letošní třešňová sezóna?, 15.6.2018
   Dávám zapravdu panu Vysloužilovi, (že pěkně shrnul to hlavní, byť ne vše) i panu Biggggovi (za postřeh, že i vrtule, která v pojednáních o nebezpečích pro třešně vyjma raných, opanovává přední místa, má prostě problém,  nemá-li k... celý příspěvek >
Zkrácení velké třešně - řez, 27.5.2018
nám se osvědčilo zkrátit 3 nejsilnější kosterní větve zhruba na polovinu (průměr řezu cca 15-20 cm) ale nejslabší, jsme jen trochu obrali o boční větve a nechali tak. Tím, jak se domnívám, jsme nechali - byť slabý - přece jen terminál, takže i když... celý příspěvek >
Roubování ze stromu na strom, 25.4.2018 Obsahuje fotku
foto 3 - roubovanec
Roubování ze stromu na strom, 25.4.2018 Obsahuje fotku
foto 2 starší, normálně olistěná třešen
Roubování ze stromu na strom, 25.4.2018 Obsahuje fotku
Děkuji za poslední reakce. Jen pro pořádek jsem se pokusil o fotky, ale bohužel, jaro bylo rychlejší, než já. Teď už na třešni, z níž pocházel roub, jsou vyvinuté listy a prakticky žádný nevyrůstá z listových pupenů mimo květy ale prorůstají... celý příspěvek >
Trnkovica (trnka obecna), 25.2.2016
toto mě zaujalo. I když jsem nikdy do trnek(česky švestek) vodu nepřidávál, zkusím to s příště s malou trochou, cca 15 %. a to částečně pro výše uvedené důvody, ale hlavně proto, že jsem si uvědomil, že kvasinky při určité koncentraci alkoholu... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 24.2.2016
Zdravím, považuji se za laika, ale hledajícího vždy ze dvou/i více zel) to menší. Nabízím něco z mých zkušeností a úvah - ty ať si každý přebere, jak chce   Před cca 15 lety jsem byl okolnostmi vyzván k pálení. Ve špajsce mi zkvasilo 20... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 14.2.2016
souhlasím; Kjoto (na WaxWa podnoži) mám třetím rokem, když jsem ji koupil v kontejneru na podzim, hned na jaře nasadila květy a měla cca 3 kg plodů- drobných, tužších ale obstojné chuti. Neznaje toho, že jsem měl prvním rokem většinu květů patrně... celý příspěvek >
Jak uchovat co nejdéle česnek, 17.12.2015
A kde pak ten, takto upravený, česnek skladujete, musí být v ledničce?
Zakalená slivovice, 21.3.2015
Já jsem sehnal na 20l sliovice, púl litru 69% sliovice, trnkové,a nalel do demižonu, sliovice je čistá.
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 22.1.2015
Tatínek tuhle rostlinu měl taky, bohužel před rokem zemřel, ale poctivě semena sesbíral a usušil, našli jsme je a já letos zesela prozatím do truhlíku, tak snad něco z toho bude :-)
Kuřata na zimu, 21.9.2014 Obsahuje fotku
Zrovna před 2-mi dny jsem vytáhla kuřata z líhně, jsou v umělé kvočně, a ve zděném kurníku. Myslím že nebude žádný problém, vloni nám slepice vyseděla kuře venku pod terasou a byla tam s nímaž do konce listopadu, teprve potom se přestěhovali do... celý příspěvek >
Agzat tuning, 11.12.2011
Zdravím všechny. Ještě jednou Markus. Chtěl jsem se jen zeptat na jízdni vlastnosti, kokretně jak se chová traktor, když - příklad - je levé kolo vypnuté na volnoběh, pravé v záběru a rozjíždím se do prava? Nepřetlačuje se to, nebo je lepší rozjed se... celý příspěvek >
Agzat tuning, 9.12.2011
Zdravím všechny kutily. Je to nádherný stroj, radost na to pohlednout. Již delší dobu uvažuji taky o něčem podobném, ale traktor použival děda a ten o tom nechtěl ani slyšet. Teď se bohužel o slovo přihlasilo stáři a já budu mit asi volnou ruku.... celý příspěvek >
Správná výsadba pecek trnek a mirabelek, 23.8.2010
Dobrý den, pane Vysloužile, měl bych dotaz. Od dětství jsme pěstovali tzv. "lendyšky" - malé (do 2-2,5 cm, možná i do 3 cm dlouhé)rovnoměrně oboustranně oválné švestky s velmi jemnou (snadno se u zralé švestky naruší) modrou slupkou -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika