agzat tuning



host - 4.162 (?)
9.12.2011 15:46

Zdravím všechny kutily. Je to nádherný stroj, radost na to pohlednout. Již delší dobu uvažuji taky o něčem podobném, ale traktor použival děda a ten o tom nechtěl ani slyšet. Teď se bohužel o slovo přihlasilo stáři a já budu mit asi volnou ruku. Přes zimu bych to chtěl dát do kupy. Proto moc prosím, jestli by bylo možno pořídit pár podrobnějších fotek pro inspiraci. S pozdravem Markus.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                  
host - 166.9 (?), 19.5.2011 9:39
Dobry den aj mna zaujalo vyhotovenie Vari Quattro a niečo take si chcem urobit aj ja ale z agzatom špekuloval som o spojeni dvoch prevodoviek agzat ale aj s jednou to vyzera dobre nejaku radu alebo podrobnejši popis postupu upravi na obrazku to nieje velmi vydno dakujem Peter
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.34 (?), 1.9.2011 9:49

To je fakt dost hustý!!!Nebyla by někde stránečka s detailnější dokumentací? Do toho bych určitě šel taky! Nebaví mě už nechat se pořád vláčet za jednonápravou...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
M.H - (6) - 218.101 (?), 11.9.2011 18:45
Dobrý den,,,stránečka s detailnější dokumentací " není, ale můžu pro Vaši inspiraci nafotit nějaké detaily. Sám jsem to vyráběl bez plánů, ani nebyla možnost to někde okoukat. Zatím dám foto jak využít traktorek k odvozu pal. dřeva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 155.97 (?), 13.9.2011 22:01

Nádherataky přemýšlím a brouzdám po internetu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 29.34 (?), 23.9.2011 1:40

O.K! Myslím, že detailnější fotečky určitě postačí! Tuším, že asi nebudu jedinej, kdo tyto fotky ocení a jako předlohu skvělého nápadu připíchne vytištěnou na A4 na dveře své dílny a za zimního nic nedělání začne něco podobného realizovat! Alespoň já to tak vidím! A taky to tak udělám!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 4.162 (?), 9.12.2011 15:46

Zdravím všechny kutily. Je to nádherný stroj, radost na to pohlednout. Již delší dobu uvažuji taky o něčem podobném, ale traktor použival děda a ten o tom nechtěl ani slyšet. Teď se bohužel o slovo přihlasilo stáři a já budu mit asi volnou ruku. Přes zimu bych to chtěl dát do kupy. Proto moc prosím, jestli by bylo možno pořídit pár podrobnějších fotek pro inspiraci. S pozdravem Markus.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.162 (?), 11.12.2011 16:41

Zdravím všechny. Ještě jednou Markus. Chtěl jsem se jen zeptat na jízdni vlastnosti, kokretně jak se chová traktor, když - příklad - je levé kolo vypnuté na volnoběh, pravé v záběru a rozjíždím se do prava? Nepřetlačuje se to, nebo je lepší rozjed se rovně a pak začít zatačet?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
M.H - (6) - 218.101 (?), 27.12.2011 14:04
Na tvrdém (beton, asfalt) je přetlačování cítit, ale jen v případě, že jsou volnoběžky v kolech nastaveny do záběru vpřed i vzad. Pokud budu mít v záběru jen jedno kolo, podle Vašeho příkladu, tak není nějaký velký rozdíl znát. Na silnici ten diferenciál trochu chybí, ale v terénu vůbec. Já mám volnoběžky nastaveny na záběr obou kol vpřed a záběr p. kola vzad. Jinak s dalšíma fotkama bude problém, ztratil jsem datový káblík.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.238 (?), 31.12.2012 10:49

Zdravim paci sa mi ako ste prerobily svojho agzata a to iste mam v plane aj ja v podstate som uz aj zacal len by ma zaujmala jedna vec.Ako sa vam podarilo zostelovat mechanizmus radenia.Viem ze sa da otocit o 180° ale nikdy mi nezapasuje palec radenia 2 a 3 stupna vzdy je to o jeden zub vychylene nie a nie zapadnut do rovnakej polohy.Palec 1 a R pasuje vzdy spravne.Budem vdacny na kazdu radu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jozef babej - (10) - 246.164 (?), 30.1.2013 18:59

radlica


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika