Příspěvky uživatele - 91.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červenolisté kultivary mi zezelenaly - co s tím?, 25.8.2008
Přímo s javory zkušenosti nemám, ale mají tyhle červenolisté u Vás nějaké sluníčko? Protože většinou červenolisté rostliny zezelenají ve stínu...
černající kaktus, 25.8.2008
Udělala bych ještě to, že odříznutou napadenou část bych zkrátila až do zdravého pletiva, nechala zaschnout a počkala, až se objeví na řezu "čekací" kořínky - pak bych to zasadila do nového substrátu a opatrně zalévala. Měla bych novou rostlinu...
Jak upravit příp. čím osázet směs písku a kamení...?, 25.8.2008
Ještě bych tam nějaký větší kámen přihodila a udělala z toho něco mezi skalkou a suťovištěm - nějaké trávy, běžné a nenáročné skalničky, jeden dva keříky... Ale pokud nad tím máte stromy a chcete jednoduchou údržbu, tak by bylo nejlepší kameny i... celý příspěvek >
Co to je? Kytička z jihu Itálie, 25.8.2008
 Tuhle kytičku si loni z dovolené přivezla má známá. Kytka kvetla, rostla, ale venku přes přikrytí a mírnou zimu nepřezimovala. Asi bych ji zimovala na světle v chladnější místnosti...
řízkování rybízu bylinnými řízky, 25.8.2008
Díky, od Vás, jako odborníka, mě pochvala těší...
Stříhání jednoduše - broskev, 25.8.2008
  Nevím, když jsem u nového stromku jela podle návodu dlouhého řezu, nebylo to ono - ani růst, ani plodnost. Teprve až jsem začala stříhat postaru (jako mou starou broskev, kterou má nahradit), začala jak krásně růst, tak plodit. Obě jsou... celý příspěvek >
jak zastínit kořen plaménku, 20.8.2008
Nad kořeny plaménku mám vřesovec (Erica carnea),krásně zjara kvete...
co pěstovat na písčité půdě, 20.8.2008
Naše zahr.osada (cca 2ha) je celá na labských píscích - je nutné se snažit zlepšovat půdu - navezly metráky šámy z cukrovaru, slínu, hnoje, máme komposty - je nutné neustále dodávat humus, jinak se vše splaví do spodních vrstev. Roste nám tam ale... celý příspěvek >
Květina do temna, 16.8.2008
Aspidistra má mít chladné přezimování, do paneláku se moc nehodí, jinak snese opravdu málo světla. Další možností kromě již jmenovaných je Spatiphyllum nebo třeba fikus vrbolistý, nebo rhoicissus...
zásilková zahradnictví, 16.8.2008
U STARKLA objednávám přes 10 let -spokojenost (2x jsem reklamovala odrůdu -1x dobropis, 1x zaslána bezplatně správná).2x jsem objednávala u LUKON-BULBS(KONÍČEK)-cibule perfektní, ale rostlinky mi poprvé po přesazení na záhon zašly, napodruhé jsem je... celý příspěvek >
růže a jejich, 15.8.2008
Zřejmě padlí - postřik.
Řebčík královský, 15.8.2008
Mám řebčík od sousedky, krásně jí kvetl. Mě vždy vyroste asi do 15 cm, pak mu "neco" užužlá stonek asi 4 cm nad zemí, vršek s listy to nechá ležet a mám po radosti. Nevíte náhodou někdo, koho - co řebčík tak láká? Slimáci to nejsou.  ... celý příspěvek >
Uskladnění cibulnatých květin, 15.8.2008
Ohledně výsadby na záhon s keříky, geotextilií a mulčem jsem to řešila tak, že v místech, kam jsem dala cibuloviny, jsem textilii vynechala. Jinak si myslím, že pokud na podzim cibulky zasadíte, nemělo by jim ve větrané kůlně hrozit žádné nebezpečí.... celý příspěvek >
Jakou meruňku?, 15.8.2008
Velkopavlovická - mňam... ...u Vaší babičky asi jiná nebyla...
Meruňka vs. tůje, 15.8.2008
To si asi pletete, nemá to být hruška a jalovec? :-))
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika