Příspěvky uživatele - 61.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2024, 20.1.2024
Mám tomu rozumět, že se chystáš na nějaké křížení a následně stabilizaci?            Vladimír
Rajčata 2024, 20.1.2024
Milane, ta rajčata vypadají dobře. Čím a jak často je hnojíš?            Vladimír
Fazole z hlízy, 19.1.2024
Na webu Zahrada.online se teď probíraly velké fazole a Ivan z okénka tam přišel s tím, že popínavé fazole (Phasoeus coccineus) fazol šarlatový opravdu tvoří v zemi hlízu, která se dá vyrýt a uchovat pro výsadbu brzy na... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 18.1.2024
Dodatek: Pochopitelně využívám všechny prostředky, které mám k dispozici. Celý den jsou sazenice na parapetu severo východního okna, když se setmí tak je dávám do boxu pod světlo k rajčatům. Odzkoušel jsem jejich přesazení v době, kdy děložní lístky... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 18.1.2024
Pochopitelně v půli března půjdou do tunelu sazenice vyseté v únoru. Ten test pokračuje a má mně pomoct určit, kdy vyset v tom únoru, aby při výsadbě v březnu měly sazenice optimální velikost. Pokud jde o světlo a teploty zatím jen zkouším. Snažím se... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 18.1.2024 Obsahuje fotku
Souhlasím s Evou. Když jsem v letech 2014 a 2015 pěstoval celý sortoment českých rajčat, tak sláva Porýní byla pro mne asi největším zklamáním. V sedmdesátých letech minulého století to byla pro mne skvělá odrůda, ale to co jsem vypěstoval v tomto... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 17.1.2024
Chystám se na pěstování salátu Bremex,  zelí Murdoc, kapusty Předzvěst a kedluben Kref. Vždy jsem měl problém předpěstovat košťáloviny a saláty v bytě za oknem a tak jsem si to teď otestoval. Test dopadl dobře a tak někdy začátkem února udělám... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 17.1.2024
Proč ne? Rostlinu máte pěknou, není důvod nějaké květy vyštipovat. Květy nejdříve vykvetou, opylí se a potom nějakých šedesát až osmdeát dní budou budou plody narůstat. Když budou první plody dozrávat, tak už rostlina bude velká, silná. Ona ta... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 17.1.2024
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10614805433-herbar/221544160030010/cast/883467/ Toto je správná celá adresa na tu Angele.            Vladimír
Rajčata 2024, 16.1.2024
Taky ji neznám. Ale MK mně poslal pár semen a tak ji asi vyzkouším. Hledám červenou odrůdu koktejlové velikosti, pochopitelně to je odrůda hybridní F1, což není až tak můj oblíbený šálek kávy. zkusím to i když je mně jasné, že to bude přesev F2 s... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 15.1.2024
"Za každým listem je vždy zálistek a na tom opět po třech listech květenství." Napsal jsem to, co je uvedeno nahoře. Asi jsem to dost nešťastně formuloval, protože jsem tím myslel, že mezi květenstvími jsou vždy tři listy. O tom, kolik listů je... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 15.1.2024
Mezi květenstvími jak na hlavním stonku tak i na zálistcích jsou vždy tři listy.            Vladimír
Paradajky pre r. 2024, 15.1.2024 Obsahuje fotku
Máš pravdu listy Maglia Rosa vypadají trochu jako listy mrkvové, ale jsou to normální rajčatové listy. Mrkvové listy mají úplně jiné členění. Typickým rajčetem s mrkovovým listem je Silvery Fir... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 12.1.2024
To je příjemné překvapení, že se ti podařilo získat něco z České genoví banky. Já jsem chtěl jen pár semen rajčete Vrbičanské nízké a slibovali mně to půl roku a nic. Asi se řídili "Slibem nezarmoutíš". Ale pořádně mě na... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 9.1.2024 Obsahuje fotku
Od té doby co jsem začal doma předpěstovávat sazenice rajčat pro moje pařeniště, tak jsem začal průběžně kontrolovat jak rychlý růst tyto sazenice mají a kdy nasadí květenství, vykvetou a nasadí malé plody. Většinou jsem skončil v momentě, když jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika