Příspěvky uživatele - 237.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tango, 18.11.2023 Obsahuje fotku
Pan Přasličák osvětlil na první straně vlákna původ odrůdy TANGO (Topaz x Angold) a já bych vůbec neřekl, že chuť je "divoká". Pro sběratele "rubínových" příchutí ze zřetelným otiskem Angoldu dobrá volba. Přitom plody byly dost podtržené. Některé... celý příspěvek >
Crvena Ranka, 18.11.2023
Věřím, že šarka na Crvené rance problémy dělat nebude, jen jsem tím chtěl upozornit na přenos šarky do vaší zahrady. Na silně rostoucí slivoni Vision, kterou jsem už skoro kompletně přerouboval by byl roub slušný. Jen se mi nechce stát frontu na... celý příspěvek >
Hrušeň Abate fetel, 18.11.2023 Obsahuje fotku
Uznávám, že Boscova lahvice je asi nepřekonatelná, ovšem Abate Fetel není špatná. První plody se zdály být méně aromatické a méně navinulé, než Boscovy lahvice, ale přesto dosti lahodné. 
Počasí, 18.11.2023
Ke včerejšímu dni 17.11. svaté Alžběty Uherské se vztahují dvě pranostiky. První praví, že: Z ledu Alžběta má brod a druhá tak trochu prapodivně říká, že: Počasí o svaté Alžbětě předpovídá, jak bude v létě. 
Crvena Ranka, 18.11.2023
Nevím, jak seženete nezavirované rouby. Jirka má v sadu šarku, MV také. Uvědomil jsem si to pozdě a narouboval si na Vysočinu do vlků na Vlašce Chrudimskou a Hamanovu, což byla chyba. Zajímavé je, že Vlaška z Vysočiny naroubovaná v Pce do stromu ZR... celý příspěvek >
Aku postřikovač, 17.11.2023
U toho Riwallu je nešikovné, že ke všemu cpou baterii s nabíječkou. Baterie se hodí, ale těch nabíječek už mám víc než dost. Parkside prodává nářadí i samostatně.
Crvena Ranka, 17.11.2023
Musíte si uvědomit, k jakým účelům je tato odrůda využívána. Jirka mně roub této odrůdy přidal k nějakým jiným roubům, ale já k těmto účelům plody švestek nepoužívám. První dva plody byly zřejmě předčasně utržené, jelikož to byla uvnitř jen taková... celý příspěvek >
Počasí, 16.11.2023
Dneska už nic neplatí, pane PP. Nevím, jak na Křemešnické vrchovině, ale tady se zdá stále velmi teplo. Komáři jsou v budovách také vidět. Otevřete okno a máte je doma. Samozřejmě v menší míře než v létě. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika