Příspěvky uživatele - 81.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Insekticid Mospilan, 18:42
Nevím jak u mospilanu, ale u některých jiných přípravků by to ale chtělo dát pozor, aby se z misky nenapila třeba kočka, mohlo by to být smrtelné... Biegler
Slimáci 2022, 18:31
Já mám nad zeleninou sítě proti hmyzu a textilie, tam se ježkové a ropuchy nedostanou, ale slimáci kupodivu ano. Biegler.
Stoletá mrazová pohroma 23.4. 2024, 18:24
Pane Petře, já švestky mám, mohlo jich být víc, ale pilatka zaúřadovala. Stejně na ně letos nebyla objednávka, tak množství neřeším. Z jabloní nejvíc zmrzlo Idared. Ale ani merunky ještě nesklízím, téměř každý den poslední dobou jsou hlášeny silné... celý příspěvek >
Slimáci 2022, 17:40
Já na slimáky používám komerčně vyráběný a prodávaný přípravek, který v mých podmínkách funguje. Můžete zkusit sypat pilinama a nebo popelem meziřadky.
Insekticid Mospilan, 17:32
Pokud vím tak podobné přípravky na způsob tyčinek do půdy se používají pouze u okrasných rostlin a účinek třeba u sanium byl popsán na mšice a molice. Já jsem toto řešení zvažoval pro použití na puklici u citroníků, které stejně neplodí, ale zatím... celý příspěvek >
Stoletá mrazová pohroma 23.4. 2024, 10:30
Po tom co moje stromy meruní letos přečkaly všechny ty "atentáty", i když v žádném případě ne bez úhony.A bez zanechaných následků pro další roky pěstování. Mám ovoce dokonce ve výšce cca. 50 centimetrů nad zemí u ohlých větví. Z toho důvodu jsem... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 9:49
Doporučuju všem pěstitelům nejen rajčat, kteří používají přípravky na list s vápníkem, aby si překontrolovali PH papírkem, co na rostliny postřikují. Biegler
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
Já když sleduju záznamy hlavních stanic na teletextu, převážně nikde nemrzne, jen u nás na zahradě. ;-)
Proč mi nechce prokvasit kvas ze špedlíků a myrabelánu?, 30.3.2024
Nekrmte trola, kterému nevykvasil kvas, ale nateklo mu 4,5 l 80% pálenky. A jak to bylo v té pohádce dál?
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
Tak švédská svíce není zakuřování, na to jsou potřeba třeba balíky slámy a nabo štěpka. Svíčky už odborníci nedoporučují ani zapalovat doma v interiéru pro atmosféru, kvůli toxickým látkám. Stejně tak už je ale v některých zemích zakázáno topit... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
I vyhrabanou trávu tam můžete přidat. Já používám vetve po prořezávce vlastních stromů, chápu, že lidé, kteří mají jen malé tvary a ne stromy, ze kterých se dá něco uřezat, to berou jinak. Já osobně sudy nepoužívám, ale velkosadaři v Buchlovicích... celý příspěvek >
Proč mi nechce prokvasit kvas ze špedlíků a myrabelánu?, 30.3.2024
Netykejte mi, s Vámi po tom co zde píšete za parametry, husy pást nebudu. ;-)
Proč mi nechce prokvasit kvas ze špedlíků a myrabelánu?, 30.3.2024
Já mirabelky nekvasím tak nevím a nedokážu posoudit ani to, jestli májí pecky opravdu tak velký vliv, že je mnoho pěstitelů cedí. Měření cukernatosti pokud nepálíte jen mošt je zavádějící. A řeknu Vám otevřeně, že ani u nejvyzrálejších švestek... celý příspěvek >
Moniliové spále 2024 STOP, 30.3.2024
Záleží jakým zařízením jste stříkal? V takovém větru je nejlepší klasický postřikovač s teleskopem požadované délky a je jedno jestli na ruční a nebo jiný pohon. Rosičům nižší cenové skupiny, se kterým mám zkušenosti bych věřil asi jako výsledku,... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 30.3.2024
Za deset kg svíce si můžete koupit metr dřeva v neštípané kulatině a nadělat ty švédské... A nebo koupit nějaké staré plechové sudy a topit v nich i klestem a nebo zahradním ořezem, který je jen za práci a odvoz.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika