Příspěvky uživatele - 199.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, obaleči, svilušky... aj. v jádrovinách 2024, 1.4.2024
Já bych počkal do zítřka. Ve velkém větru bych nestříkal.
Plíseň na kanadské borůvce?, 30.3.2024
Objevilo se to u mne před lety. S přihnojením to podle mne nesouvisí. Už se nepamatuji, co jsem k tomu dohledal na amerických webech. Udělal jsem postřík přípravkem Ortiva a bylo to OK.
Odstránenie drobnej plesne z nádob, s pestovanými plantami, 16.3.2024
Profi substrát Gramoflor se prodává ve více variantách...  https://www.sinco.cz/substraty/gramoflor/ Mám Gramoflor VÝSEVNÍ a Gramoflor PIKÝROVÁNÍ/SÁZENÍ P9 S JÍLEM... plíseň nemívám... nebo jsem si nevšiml.
Odstránenie drobnej plesne z nádob, s pestovanými plantami, 16.3.2024
"Hobby" substráty nejsou moc kvalitní, lépe kupovat profi substrát GRAMOFLOR. Cena je ovšem vyšší.
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
Granulované hnojivo dávat cenu to má, já dávam YaraMila Complex, siran draselný i hořkou sůl. 
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
Z jakého zdroje citujete? Google je vyhledávač.  https://www.bauhaus.cz/sadbove-brambory-sunshine-26500773 Na tomto odkazu se uvádí... Velmi raná odrůda varného typu BA.
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
C2 je stupeň množení, jinak je Sunshine velmi raná odrůda varného typu BA.
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 12.3.2024
Sadbové brambory se nemají konzumovat. A zjišťovat z nich chuť nebo konzistenci je podle mne zavádějící.
Hnůj, 9.3.2024
medium.seznam.cz ... nečtu, to jsou neodborné články od naprostých amatérů, kteří se snaží přivydělat si nějakou tu korunu 
Hnůj, 9.3.2024
Většina daňových poplatníků je pro dotace do zemedělství. Já taky.
Túje - co jim chybí?, 3.3.2024
Kromě té jedné uprostřed se mi nezdají špatné. Hořčíkem /hořkou solí/ se nedá přehnojit, trocha trávy jim nemůže brát živiny. Spíš pozor na přelití, jinak trpělivost a letos se rozrostou.
Túje - co jim chybí?, 2.3.2024
Nevypadají špatně, co se Vám na nich nezdá?
Dusikaté vápno na povrch pôdy proti slizniakom?, 27.2.2024
Nezkoušel jsem to, ale nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat.  U jahod se uvádí... dusíkáté vápno - "lze aplikovat i do porostů jahod v dávce cca 300 kg/ha na jaře na suché porosty, ještě před tvorbou nových listů... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 24.2.2024
SEMO se zabývá šlechtěním, produkcí a prodejem osiv, není to žádný "velkopěstitel".  Zpochybňovat rady a doporučení šlechtitelské firmy je naprosto směšné.
Předpěstování košťálovin, 24.2.2024
Když si přečtu celou diskuzi na toto téma, tak pan Milan HP zase vymýšlí nesmyslné teorie, jak je u něj zvykem - tentokrát mu nějak neštimuje rada od Sema. Mně to přijde spíš směšné, než trapné. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika