Příspěvky uživatele - 248.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výrůstky jabloně, 30.7.2023
Také si to myslím. Starý strom, nahoře bude dožívat, cítí zánik, tak se chce zachránit...            Lída
Velkopavlovická meruňka, 30.7.2023
Pro vložení více fotek najednou musíte být přihlášený. Lída
Má ještě šanci?, 29.7.2023
Zkusila bych ho přesadit, podle fotek bych řekla, že už má květináč plný kořenů. A spíš bych ho dala někam pod strom do polostínu.           Lída
Likvidace výmladků, 29.7.2023
Jedině ručně. Herbicid použít nemůžete, zlikvidoval byste si celý trubač.        Lída
Nerostoucí melouny, 27.7.2023
Asi se tam někde ukrývají slimáci...           Lída
Nazev, 27.7.2023
Broskvoň, možná nějaká z pecky... Lída
Royal Tíme,Royal Blenheim, 26.7.2023
Kdybyste se přihlásil, tak ty fotky můžete dát najednou ;-)) Lída
Jaké brambory - ze sklepa nebo sadbové?, 25.7.2023
10-40 cm            Lída
Změny ve fóru ++++, 22.7.2023
No já když chodím na "zahradu", tak dám "zahrada.cz" a hned "nové příspěvky", na úvodní stránku běžně nechodím.         Lída
Změny ve fóru ++++, 22.7.2023
Bylo to k vláknu "Název trvalky" ve 21,47.  Je to v "nových příspěvcích".     Lída
Katastrofické přemnožení mravenců v trávníku, 22.7.2023
Kamarádka jim dávala prášek do pečiva smíchaný s trochou cukru (sežerou =prasknou). Kdysi mému kolegovi v práci lezli pěšinkami oknem do kuchyně, umyl pěšinky octem a přestali tam lézt (vadila jim jiná kyselina, než ta jejich)...   ... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 22.7.2023
Teď právě jsem odpověděla na dotaz příspěvkem s fotkou a v nových příspěvcích se okamžitě objevil i s označením obrázku, jako dřív.           Lída
Název trvalky, 22.7.2023 Obsahuje fotku
Jedna fotka sazenic topolovky z netu...          Lída
Plevel odpuzující slimáky, 20.7.2023
Tak jsem náhodou zjistila, že pryšec kolovratec je nejenom běžný plevel s jedovatým mlékem, ale i že odrazuje slimáky od konzumace sousední rostlinky. Slimouši mi totiž poslední dva tři roky pravidelně likvidují vysázenou majoránku. Buď z ní zůstanou... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
Ha ha ha, kde jste na to přišel? Asi by to opravdu chtělo ten hadr na hlavu, jinak se tou záští a nenávistí zalknete. Lituju vás, takhle nenávidět lidi okolo bych nikdy nechtěla, snažím se spíš pomoci, pokud mohu. Ono je přísloví : Dobro i zlo je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika