Příspěvky uživatele - 210.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel na trávníku, 21.5.2024
muzu potvrdit, ze Bofix na nej funguje. Kazdy rok jsem neusdtale vypichoval a porad roste dalsi a dalsi, ted dva roky po postriku a jen sem tam nejaky vypichnu. A funguje i na kozi nohu nebo jak se to jmenuje. Rekl bych uspesnost 95-99 procent.
Nemoc ryngle - zkroucené listy, 20.5.2024
vypada to na msice, no ale kdyz tam nejsou... na vlnovnik se mrknete sem jestli to odpovida https://eagri.cz/public/app/srs_pub/fytoportal/public/?key=%22c18ccd9cbe2ba381e37b810d0c393c83%22#rlp|so|skudci|detail:... celý příspěvek >
Deformované listy rajčat, 17.5.2024 Obsahuje fotku
tim to urcite neni. Ja napr. rajcata v dubnu brzdim na balkone dokud v noci nema mrznout, tedy bezne do +2C jsou pres noc venku. Tedy proto ze jsem opet nevydrzel a vysel jsem je brzy. Chlad dela to ze listy jakoby zmodraji az zfialovi, to je znamka... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 17.5.2024
podivam se doma do seminek, navecer dam vedet. tak dle fotky z prispevku z 24,1, je to odruda Ranna... celý příspěvek >
Neví někdo co je to za škůdce a jak na něj?, 16.5.2024
to je zaschla miza, rostlinna stava. Muselo to neco napichnout, to ano.
Problém s trávníkem, 10.5.2024
to vypada na pyr obecny, nebo jiny plevel. Copak to bylo za semena...
Stoletá mrazová pohroma 23.4. 2024, 3.5.2024
suhlasim, je to tak. mne taky nikdo nic neda. a jestli ano, jdu pak na urad a budu chtit 3000,-, jsem zvedav jak se k tomu postavi.
Pěstování ozimé zeleniny, 17.4.2024
parada
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
take to nedoporucuji, pokud je to b lizkosti nejake nemovitosti. Mel jsem maly stribrny smrk na male zahradce, a bylo mi ho lito ho pokacet, a doslo to tak daleko ze z toho byl 15m strom, vsude ploty a naklonen na spatnou stranu. Ta sranda mne stala... celý příspěvek >
Papriky 2024, 3.4.2024
Tak premyslim s ohledem na pocasi, ze papriky i rajcata prenesu do skleniku, a papriky pristi tyden asi uz tam vysadim, spis mozna uz o vikendu, na ranni mrazy uz to nejak nevypada. Risknu to, a rajcata kdyztak prikreju nebo odvezu, ty zustanou v... celý příspěvek >
Red Delicious, 19.3.2024
diky moc za rady, obema. pustim se do toho. To vyvazovani a ohybani, do toho se mi moc nechce, ne ze bych nemel cas, nebo moc stromku, ale zvazim to.
Meruňky 2024, 14.3.2024
zacina kvest Kompakta, Kioto zatim ne.
Předpěstování košťálovin, 22.2.2024
No, musim konstatovat, ze jak jsem zacal brzo, nenaplnilo to moje ocekavani, spousta sazenicek mi odchazi, myslim, ze jsem je prelil. Ale dost jich jede, tedy bude jich dost. Napoprve tedy se mi to moc nepovedlo, no priste bude lip.
Meruňky 2024, 13.2.2024
Teda ja o tom vim prd, merunku jsem predloni koupil zda z toho neco bude. Ale ze by to kvetlo uz ted v pulce unora, jsem prekvapen az sokovan.
Papriky 2024, 12.2.2024
Zatim nakup odlozen, pac jsem zjistil, ze rospustne Plod a kvet, co mam na zahradce, je 8-16-24. Male papricky Poupila uz maji treti prave listy a nejake zlute, tedy jsem nucen asi zitra pohnojit.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika