Příspěvky uživatele - 252.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pilatka svestkova, 9.5.2023
Děkuji za odpověď. Poprvé loni jsem něco ze švestky sklidil. Úroda byla velká, pilatka zničila tak 1/3 až 1/2, Rok před tím sežrala komplet vše. Letos je švestek málo, tak zkouším postřik. Ale už je asi pozdě.  Na příští sezońu se už ale... celý příspěvek >
Pilatka svestkova, 8.5.2023
Asi Mospilan vyzkouším. Jak řešíte to, že strom kvete postupně (mě celkově tak 14 dní). Dáváte 2 dávky? Díky za rady.
Pilatka svestkova, 8.5.2023
Použil jsem dva roky po sobš NeemAzal a nějaký Karimbový olej (neví, jak se to přesněcpíše). Je to bio eko a nefunguje to vůbec. Díky z rady. Asi zkusím ten Mospilan.
Pilatka svestkova, 8.5.2023
S lepovýma deskama mám bohužel úplně stejnou zlušenost, je to celkem k ničemu. Co používáte místo Calypsa? Popis u Mospilanu mi přijde zmatený, anitam pilatka není uvedená. Jaká je koncetrace? Stříká se jednou nebo 2x? Za názory děkuji, marně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika