Příspěvky uživatele - 18.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
nemám dobrou zkušenost, 11.8.2006
Děkuji, nechci. I já mám se Starklem neblahé zkušenosti, cca polovina rostlin (objednával jsem po 3 roky) po roce zašla a ostatní živoří. Starkl má hezké katalogy, rostliny namnožené a rychlené ve sklenících a i vzhledem k dopravě - prostě to dopadne... celý příspěvek >
Sekačka, 11.8.2006
Asi by jste se dost napálila. Aku není na sekačku dobré.
Lípa, 11.8.2006
Je a neškodí jí to. Pokud se řízne do silné větve, tak poblíže řezu vyžene nové výhony. Lípa je celkem nezmar.
Pergola nebo přístřešek?, 11.8.2006
Není pod tím nepříjemné horko od sluníčka ? Myslím, že není dobré mít takto průhlednou střechu.
Krtek na zahrade, 11.8.2006
Použijte PET lahve - udělejte z nich "vrtule", (otvor do dna a na boky připevněte křížem 4 ks uříznutých den), nasaďte na do země zapíchnutou tyčku. Vítr bude točit s takto upravenými lahvemi a protože krtek nemá rád hluk, tak se sám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika