Příspěvky uživatele - 28.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhada Kristalonu (zdravé rajče a paprika), 20.1.2023
Cererit používám začátkem sezony jako startovací hnojivo, jakmile rostliny přesadím celou sezonu používám krystalon podzim. Jednou za dva týdny. Jak se říká kdo maže ten jede, v tomhle případě kdo hnojí, ten se zásobami doma zbrojí =D.
Rajská jablíčka 2023, 6.1.2023
mohu dotaz proč máte ty sazenice vysazené takto při okraji? Děkuji
Výběr odrudy brambor, 28.12.2022
Děkuju za připomenutí. Já se na tu stránku díval ale tu sekci jsem nenašel. A nyní když jsem ji otevřel tak na ní ihned zpočinul můj zrak =). Je vpravo nahoře... Díky
Výběr odrudy brambor, 28.12.2022
Můžu se zeptat jak je to s tím světlem a teplotou v místnosti? jak velké světlo / teplota je třeba? |Děkuji
Výběr odrudy brambor, 27.12.2022
Když se ten klíček ulomí, je stalé použitelný? Doroste znovu? Viděl jsem, že někdo jednotlivé brambory krájel na kousky tak aby každý kus měl klíček a rozmnožil tím sadbu. Můžu udělat to samé? Tj. pokud je nechám doma cca měsíc před vysazením... celý příspěvek >
Výběr odrudy brambor, 27.12.2022
Ta desifikace je zajímavá, děkuju za info. Teď si říkám, jestli by nešlo nouzově ukončit vegetaci křovinořezem... =)
Výběr odrudy brambor, 27.12.2022
Dobrý den, díval jsem se na Vámi zaslaná videa k pěstování biobrambor. Během sledování mě jako osobu, co to nikdy nedělala, napadlo několik otázek... 1) Jak se vlastně řeší závlaha? Spoléhá se pouze na srážky nebo zavlažujete vlastními... celý příspěvek >
Výběr odrudy brambor, 25.12.2022
Zdravím, chtěl bych si na políčku zasadit brambory a přemýšlím jakou odrudu zvolit. Skladovatelnost by měla být, co nejdelší. Vím, že se nějak dělí podle způsobu vaření, ale nejsem v tom moc kovanej. Prostě brambory jako příloha třeba k řízku...... celý příspěvek >
Jakou papriku na sterilaci?, 28.11.2022
Zdravím, mám zatím vyhlídnuté dva druhy. Sora a Semaroh Semaroh pořád není skladem. Nevíte kdy cca firmy doplňují zásoby semen? Každopádně jaké druhy nakládáte vy? Letos jsem naložil Ohnivce. Je to dobrá odrůda, ale příště bych raději... celý příspěvek >
První preventivní postřik proti PB, 15.10.2022
Měl jsem právě i šedohnědé skvrny na listech s bílým povlakem zespod. Co si pamatuji, takhle nějak to začalo předchozí rok. Vzhledem k tomu, že mám vedle skleník, tak jsem foliovnik zrušil.
Jak se chráníte proti housenkám motýlů?, 13.10.2022
Tak letos nikoliv plíseň, ale housenková smršť pachá škody. Foliovník skoro bez housenek, ale skleník se jim velice zalíbil. Naštěstí jsem je mechanicky asi odchytl, ale byla to bída... Jak chili papričky, tak rajčata krásně nakousaný. Nějak ty... celý příspěvek >
První preventivní postřik proti PB, 1.10.2022
Podle mě to je úplně ta stejná houba, jako když jsem jsem zde dával fotky těch zaschlých květů, které byly obaleny takovým černým práškem. Jen se to už dostalo i na stonky. Je to z foliovniku. Takhle pozdě, to už stříkat ničím nebudu. Většinu... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 21.9.2022
Nezkoušel zde někdo papriku lipstick z permaseminek? Měla by být velmi raná. I přes to že mám sklenik, tak dozrávají pomalu. Asi špatné odrůdy.
První preventivní postřik proti PB, 21.9.2022
Ještě bych měl doplnit, že jsem si všiml při včerejším střihu rostlin, že některé rostliny mají vnitřky stonků do hněda. VCětšinou je zkracuji tak dlouho dokud nejsou stonky hezky bílé, bez známky hnědých kruhů.
První preventivní postřik proti PB, 21.9.2022 Obsahuje fotku
Ještě další ukázka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika