Příspěvky uživatele - 138.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doma dělané filtrace, 11.11.2008
Kupování komerčních filtrací je vyhazování peněz. Také jsme stáli před touto otázkou. Koupili jsme jen dobré čerpadlo a dobrou UV lampu. Jako filtrace slouží hezký zelený sud z OBI naplněný molitanem, který prodávají prodejci potřeb pro jezírka,... celý příspěvek >
Komáři - žáby, 27.7.2008
Dobrý večer. Přečtětě si poslední příspěvek u téma Filtr ano či ne. A komáři také u jezírka nejsou, jeho larvy stačí rybky zlikvidovat, nemusíte mít obavy. Také jsem z toho obavy měla, ale vůbec u jezírka není komárů, jen sem tam, někdy, jako všude... celý příspěvek >
Filtr ano či ne, 9.7.2008
Tak jsem tu po nějakém čase...  Voda stále čistá, lampa jede nepřetržitě, filtr také, rostliny krásně rostou, rybky jsou zcela zdravé, prostě žádný problém, až se sama divím Dokonce jsme měli v jezírku invazi ropuch zelených, měla jsem obavy, až... celý příspěvek >
Filtr ano či ne, 11.6.2008
Lampa je 36 W. Psala jsem o minimu, samozřejmě trochu silnější je líp, ale zase zohlednit spotřebu... Sud je tmavě zelený,  2m od jezírka, za thujkama není ani vidět. Jinak doplňuji, že se jedná o modrou filtrační hmotu, prodává se vcelku na... celý příspěvek >
Filtr ano či ne, 11.6.2008
A ještě doplním... rybky, 17 karasů a dva KOI jsme dali do jezírka hned druhý den po napuštění. Nic neuhynulo, naopak jsou to krásné rybky, takoví žrouti, zpola už ochočení. Zatím žádný problém s infekcí. Jo a ten molitan je v tom sudu nastříhán na... celý příspěvek >
Filtr ano či ne, 11.6.2008
Dobrý den.  Mohu Vám napsat svoji zkušenost. Nedovedu si představit boj proti řasám bez kvalitní UV lampy. Měli jsme od podzimu napuštěné jezírko 10m3.  Byla to hrubá stavba s tím, že s filtrováním začneme na jaře. Na podzim voda hned... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika