Příspěvky uživatele - 168.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sandra (šlechtitel p.Buzrla), 26.2.2024
Dakujem, moc ste ma nepotesil, vkladam do sandry velke nadeje, myslim,ze sandra by mala mat podobne naroky na klimu ako rubin, nieje to ziadna pink lady v tomto ohlade,
Sandra (šlechtitel p.Buzrla), 25.2.2024
A jak by ste nam zhodnotil chut? Je viac rubinova ci topazovska?)
Briliant, 16.10.2023
Briliant podobne ako rubin dokaze samoregulovat nasadu, skusam ho na polokmeni.
Andera, 13.10.2023
Andera je typicky rubinoid, udajne leniva v plodnosti, nevyzaduje prebierku, spravil som si polokmen na semenaci, tohto roku mi zarodila antopa, velke jablka bez prebierky, keby ste mal zaujem o vruble kontaktujte ma hecctor @azet.sk, kedysi ste mi... celý příspěvek >
LYRA🍎 UEB5060/1, 23.9.2023
Udajne by chutou a skladovatelnostou mohla konkurovat admiralu, bez tej pehovitosti, ten udaj jesenna mi je divny
Nové odrody marhúľ🍑, 23.8.2023
Preco si tam nechal posielat vruble?nerozumiem, to este aj pri tom sa nejako podvadza ci?
Jak vám letos kvetou jabloně?, 10.5.2023
Hecctor@azet.sk, ozvite sa, mozme spravit nejaku vymenu na buduci rok
Jak vám letos kvetou jabloně?, 10.5.2023
Myslel som, ale kontakt na vas, ze vymenime vruble, buducu sezonu
Jak vám letos kvetou jabloně?, 8.5.2023
Ako sa mozme nakontaktovat?
Jak vám letos kvetou jabloně?, 3.5.2023
Vrubel tanga sa mi nepodarilo zohnat, mam,ale antopu, kde ste zohnal tango?dik za info
Odrůda Admiral, 21.3.2023
Petr co ty do kazdeho furt drzujes?
Roub Elise, 2.1.2023
Presne, petr z pardubic tu nahovara ludi, aby vrubel ukradli, mozes sa hanbit peter
Roubování, 20.1.2022
Ak to nieje tajomstvom odkila ste objednaval vruble a co by ste doporucil dakujem za odpoved
Která letní odrůda?, 19.8.2021
švédska odroda katja
Odrůda Admiral, 7.8.2021
admiral je preočkovany na beforesta, plody sa vytlacaju, horka pehovitost, zase ostalo par plodov na strome, podobne topaz brakovite plody na jar ho prestepim delorom... delor aj beforest su pestovatelsky vdacnejsie odrody, chutovo som s nimi velmi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika